ALCAR 3D KONFIGURáTOR
Nové perspektívy s ALCAR 3D konfigurátorom. vitajte v 3. dimenzii!

Prepracovali sme online konfigurátor diskov konfigurátor aby sme Vám priniesli vysoko realistický zážitok počas hľadania správnych ALCAR diskov podľa Vášho výberu. Teraz môžete obuť stovky modelov vozidiel elegantnými diskami AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO a ALCAR STAHLRAD, a rotovať celým vozidlom na 360° osi. Či už na Vašom PC, tablete alebo smartphone: VITAJTE V 3. DIMENZII!

ŠTART KONFIGURÁTORA 
 

360° náhľad vozidla

3D v super vysokej kvalite. zážitok z konfigurátora ako nikdy predtým.

Nájdite a vyberte si svoj ALCAR disk teraz vo vysokom rozlíšení, do  posledného detailu: prepracované tieňovanie, rôzne perspektívy, svetelné efekty, detailné zobrazenie povrchu vozidla aj diskov. Realistické zobrazenie a grafická dvalita 360° konfigurátora je o triedu vyššia ako u iných konfigurátorv. 
ALCAR Disky

Realistické zobrazenie diskov od 14” do 21”.

Ako množstvo diskov môže vyzerať na mojom vozidle? Mal by to byť lesklý strieborný dizajn alebo matný čierny? Budú 18 palcové disky s límcom vyzerat dobre na mojom aute alebo by som sa mal radšej rozhodnúť pre klasické konkávne 20 palcove? Zistite s našim novým konfigurátorom!
viac ako 300 vozidiel v 3D

stovky modelov vozidiel už sú dostupné v 3d. ďalšie prídu!

Viac ako 300 modelov vozidiel, vrátane najnovších modelov v niekoľkých farebných prevedeniach a všetky ALCAR hliníkové disky už sú súčasťou nášho 3D Konfigurátora. Ďalšie nové modely vozidiel budú priebežne dopĺňané a do jari 2016 ich bude viac ako 600!
TUNING

zníženie. tónované sklá. AMG, BMW M a Audi S line pakety.

Súčasťou ALCAR konfigurátora sú aj originálne tuningové pakety Mercedes AMG, BMW M alebo Audi S line – stačí ich pridač jedným klikom! Ešte niečo? Tak potom sú tam ďalšie možnosti: Čo si tak znížiť podvozok Vášho vozidla alebo nastaviť tónovanie skiel?
skúsenosti

založené na technických skúsenostiach ALCAR.

TheVývoj nášho konfigurátora sú roky skúseností v oblasti diskov, pneumatík, vozidiel, TPMS systémo a nespočetného množstva certifikácii TUV uložených v našej databáze. V časti "Údaje k disku" nášho konfigurátora nájdete všetky technické detaily k TUEV, ABE, ECE a TPMS a ostatné dôležité informácie k jednotlivým dizajnom.

ŠTART KONFIGURÁTORA

BMW 6 Series Gran Coupe Sedan 2013 on AEZ Straight shine
ALCAR 3D Configurator wheels ALCAR 3D Configurator Cars ALCAR_3D Configurator Tuned BMW M4 ALCAR 3D Configurator knowledge