ALCAR je hlavným importérom pneumatík
Okrem rozsiahleho portfólia hliníkových a oceľových diskov má ALCAR teraz exkluzívne v ponuke tiež pneumatiky značiek FALKEN a SAILUN. 
 
  •  

image   Sailun Falken tyres tires ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD ALLOY WHEELS   ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD falken sailun
SAILUN
Pneumatiky pre osobné automobily a ľahké nákladné vozidlá
FALKEN
Pneumatiky pre osobné automobily a ľahké nákladné vozidlá
alcar webshop
Detailné Infomácie pre ALCAR partnerov
newsroom
ALCAR novinky
 

PNEUMATIKY FALKEN

Pneumatiky pre osobné automobily a ľahké nákladné vozidlá
Značka FALKEN bola založená v roku 1983 vo svojej domovskej krajine, Japonsku, spočiatku ako vlajková loď vysokovýkonných radiálnych pneumatík. Jej zakladatelia zámerne zvolili názov, ktorý vyjadruje dynamiku, výkon a prirodzenú eleganciu. Teraz, viac ako o tri desaťročia neskôr, je FALKEN nezávislou značkou so zameraním na kvalitu výrobkov a neustály rast vpred poháňaný pokrokom za pomoci profesionálneho motoristického športu, ich vývoja a testovacích arén.

Stiahni FALKEN katalóg (pdf/2MB)
Sailun Falken tyres tires ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD ALLOY WHEELS
 

PNEUMATIKY Sailun
PNEUMATIKY PRE osobné automobily a ľahké nákladné vozidlá


Pneumatiky SAILUN si vybudovali závideniahodnú reputáciu po celom svete, známy ako výrobva a dodávateľ kvalitných prémiových pneumatík za výhodnú cenu. SAILUN ponúka široký sortiment pneumatík v mnohých rozmeroch, ktorých dizajn navrhuje rad odborníkov pre denno-denné použitie.

Značka SAILUN bola založená v roku 2002 v Národnej Ekonomickej a Technologickej zóne rozvoja v Qingdao, Čína. V súčasnej dobe je SAILUN schopný produkovať 41,6 miliónov PCR pneumatík, 7,3 milióna NOP pneumatík a 33 tisíc ton OTR pneumatík, ktoré sa predávajú vo viac ako 50tich kajinách po celom svete. Od úplného začiatku spoločnosť SAILUN kombinuje technické znalosti s výskumom inovácií a vývoj, navrhuje a vyrába prvotriedne pneumatiky pre všetky typy vozidiel.

SAILUN si vberá iba prvotriedných partnerov a uznávaných lídrov v technologickom a gumárenskom špecializovanom premysle. Rast značky SAILUN je možné pripísať k trom základným hodnotám - kvalite produktu, službám, ktorým môžete dôverovať a celoživotnú podporu.

StiahnI SAILUN katalóg (PDF)
sai