ALCAR 3D kONFIGURÁTOR
nové perspektívy s inovatívnym alcar 3D konfigurátorom

ALCAR 3D konfigurátor diskov kombinuje užívateľsky príjemné prostredie s detailným zobrazením vozidla v snahe poskytnúť Vám čo najlepší spôsob, ako si vybrať Vaše nové ALCAR disky. Môžete si vybrať z viac ako 1000 modelov vozidiel a vybaviť ich štýlovými diskami značiek AEZ, DOTZ, DEZENT a ALCAR STAHLRAD. Vozidlo môžete otáčať v 360 stupňoch a disky si na ňom dôkladne poprezerať. Zjednodušiť výber najvhodnejšieho disku pre Vami zvolené vozidlo Vám pomôžu nové filtre.
ZÁVER: Vizuálne, technicky správne a rýchle riešenie pre výber nových diskov

ŠTART KONFIGURÁTORA
 

360° náhľad vozidla

3D v super vysokej kvalite. zážitok z konfigurátora ako nikdy predtým.

Nájdite si váš vysnívaný ALCAR disk vo vysokej kvalite zobrazenia až po posledný detail: perspektívy, tieňovanie, konkávne plochy a konvexné lúče.
Realistické zobrazenie a plynulosť 360° konfigurátora sú bezkonkurenčné. 
ALCAR DISKY

REALISTICKÉ ZOBRAZENIE DISKOV OD 14” DO 21”.

Ako bude také množstvo diskov vyzerať na mojom aute? Mám zvoliť skôr lesklý strieborný alebo matný čierny? Bude 18-palcový disk s límcom vyzerať dobre na mojom auto alebo sa mám radšej rozhodnúť pre konkávny disk v 20-tich palcoch? Zistite s našim konfigurátorom!
VIAC ako 1000 vozidiel v 3D

množstvo modelov vozidiel je už dostupných vo fotorealistickom 3D.

Viac ako 1000 modelov vozidiel, vrátane najnovších v širokej škále farebných odtieňov a všetky ALCAR disky nájdete v 3D konfigurátore. Nové modely prepracované do posledného detailu si pridávané postupne. Takto je možné po prvýkrát si prezerať všetky ALCAR disky na vybranom vozidle vo fotorealistickej kvalite!
ALCAR ODPORÚČANIE
filter odporúčame – 100 % technicky schválené.

V snahe zjednodušiť výber bol konfigurátor vybavený zeleným filtrom "ODPORÚČAME". Takto označený disk je pre dané vozidlo 100% technicky schválený, nevyžaduje žiadne úpravy na vozidle a dokonale sa naň hodí. Konfigurátor okrem toho zobrazuje technicky zodpovedajúce pneumatiky s príslušnými certifikátmi (VTA, ECE). Ak si užívatelia želajú niečo viac extravagantné, v kombinácii s úpravami na vozidle, môžu tak urobiť jednoduchou zmenou nastavení funkcie filtra.
PRESNE VŔTANÉ DISKY
DISKY šPECIáLNE VYVINUTé PRE DANé AUTO.

Vyberte si zo širokej škály presne vŕtaných diskov pre vaše auto. Pri použití týchto diskov nie sú potrebné žiadne vymedzovacie krúžky. V mnohých prípadoch je možné použitie originálneho montážneho príslušenstva a stredovej krytky s logom výrobcu vozidla. Podrobné informácie sú uvedené pod technickými údajmi zvoleného disku.
TUNING

obsahuje AMG, BMW M a Audi S line balík.

ALCAR konfigurátor obsahuje aj originálne tuningové balíčky ako Mercedes AMG, BMW M alebo Audi S line –stačí ich pridať jediným kliknutím! Niečo naviac? Samozrejme, sú tu ešte ďalšie funkcie ako zníženie podvozku alebo tieňovanie skiel.
znalosti

založené na dlhodobých technických ALCAR poznatkoch.

Náš konfigurátor je založený na dlhoročných skúsenostiach s diskami, pneumatikami, autami, TPMS a nespočetnom množstve TÜV schválení uložených v našej technickej databáze. Výsledkom je, že užívatelia získajú úplný prehľad o vhodných a schválených diskoch, pneumatikách, príslušenstve a TPMS.

ŠTART KONFIGURÁTORA

BMW 6 Series Gran Coupe Sedan 2013 on AEZ Straight shine
ALCAR 3D Configurator wheels ALCAR 3D Configurator Cars 


ALCAR 3D Konfigurator recommendet symbol
ALCAR 3D Configurator car-specific wheels
ALCAR_3D Configurator Tuned BMW M4 
ALCAR 3D Configurator knowledge