ALCAR GROUP
PREDSTAVENIE SPOLOČNOSTI

Skupina ALCAR je európskou jednotkou v predajoch hliníkových a oceľových diskov na trhu automobilových náhradných dielov.
ALCAR je medzinárodná výrobná a obchodná skupina, ktorá sa zaoberá výrobou a veľkoobchodným predajom oceľových a hliníkových diskov a lídrom na európskom trhu náhradných dielov. Jednotlivé spoločnosti skupiny sa môžu oprieť o inovatívne dizajny, moderné technológie výroby a prepracovanú logistiku. 
Skupina vlastní v Európe 33 spoločností, ktoré majú viac ako 1200 zamestnancov v 15 krajinách. Vďaka ALCAR ASIA PACIFIC Pte. Ltd. so sídlom v Singapure má teraz ALCAR distribučné zázemie aj v juhovýchodnej Ázii.
Sídlo skupiny ALCAR je v Hirtenbergu, približne 35 km južne od Viedne.

ALCAR ponúka oceľové a hliníkové disky pod týmito značkami:

AEZ - DIZAJN. KVALITA. ŽIVOTNÝ ŠTÝL.
DOTZ - TRENDY. TUNING. EXTRAVAGANCIA.
DEZENT - MLADÝ. MODERNÝ. DECENTNÝ.
ENZO - POPULÁRNY. SILNÝ. CENOVO ATRAKTÍVNY.

Oceľové disky ALCAR STAHLRAD sú vyrábané v kvalite prvovýbavy a s maximálnou celoročnou disponibilitou. 


ALCAR spája dizajnérstvo, vývoj diskov, výrobu, marketing a predaj v jednej podnikateľskej skupine.
Zvláštnou prednosťou ALCARu je rýchla reakcia na meniace sa trhové situácie, vývoj myšlienok blízkych zákazníkom rovnako ako inovácie v dizajne. Kompletný sortiment diskov z ľahkých zliatin značiek AEZ, DOTZ, DEZENT a ENZO a oceľových diskov značky ALCAR STAHLRAD pokrýva osobné automobily, SUV, off-roadové aj ľahké úžitkové vozidlá.

„Made in Germany“
Vo veci kvality vsádza ALCAR na značku „Made in Germany“. Začiatkom roku 2005 bol dokončený najväčší stavebný projekt v histórii firmy. Do skupiny ALCAR patriacej AEZ PRODUKTION sa môže dnes vyrobit na celkovej ploche 14.000 m² ročne 1,2 milionov diskov z ľahkých zliatin.

So svojimi značkami hliníkových diskov oslovuje ALCAR všetky typy motoristov. Úplný sortiment diskov pre osobné automobily, off-roadové a ľahké úžitkové vozidlá zahŕňa disky od 13 do 22 palcov vo viac ako 70 dizajnoch, 1800 artikloch a miliónoch aplikáciach. Pre všetky značky je používaný jednotný systém príslušenstva. Sedemnásť distribučných skladov v Európe so skladovými zásobami približne 800 000 hliníkových diskov zaručuje ich najvyššiu disponibilitu.

Oceľové disky
Pri oceľových diskoch je veľmi dôležitá disponibilita pred začiatkom zimnej sezóny. V 15 európskych skladoch je naskladnené pred zimnou sezónou až 2,5 milióna oceľových diskov, ktoré sú v čo najkratšej dobe dodávané do predejnej siete a následne koncovým zákazníkom. Skupina ALCAR ponúka v európskych aglomeráciach 24-hodinový servis. Oceľové disky dodávané skupinou ALCAR pochádzajú z vlastnej továrne Ambrosetti (Švajčiarsko) a od ďalších výrobcov, predovšetkým najväčšieho výrobcu oceľových diskov na svete, spoločnosti Hayes-Lemmerz.
  •  

KONTAKT
NÁJSŤ PREDAJCU
AEZ DOTZ DEZENT ENZO