AKCIA JAR/LETO 2019
akCIová ponuka hliníkových diskov

 
ALCAR SLOVAKIA spustil 26.2.2019 novú kampaň JAR/LETO 2019.

Vaše auto tak môžete s príchodom jari prezuť do setu diskov značiek AEZ, DOTZ alebo DEZENT. Naša ponuka je už tradične široká, rozdelená do kategórií hliníkové, oceľové a hybridné disky.

V rámci jarnej kampane je cenovým hitom DEZENT TY v striebornom aj grafitovom prevedení. V akčnej ponuke nájdete opäť aj obľúbený dizajn DEZENT TZ vo všetkých troch farebných prevedeniach.

Do novej sezóny ideme opäť s atraktívnymi novinkami - tentokrát s diskami DOTZ Misano dark a DOTZ Misano grey.
 
Disky si môžete prezrieť na vašom aute v našom online 3D konfigurátore. Pri výbere správneho disku pre vaše potreby tak môžete okrem technických špecifikácií zohľadniť dokonalý vizuálny súlad vášho vozidla a ALCAR diskov. ALCAR 3D konfigurátor uľahčuje motoristom výber správneho disku, ktorý je svojim dizajnom vhodný na konkrétne auto a jeho farebné prevedenie.

ALCAR ručí za kompatibilitu našich diskov s TPMS systémom merania tlaku v pneumatikách.

Kvalitu a bezpečnosť ALCAR diskov zaručuje fakt, že všetky dodávané disky sú schválené na prevádzku na verejných komunikáciách v SR. Zmluvní predajcovia môžu k zakúpeným diskom motoristom poskytnúť z databázy ALCAR SLOVAKIA typový list, na ktorého základe si zákazník môže nechať do OEV zapísať alternatívny rozmer diskov a k nemu prislúchajúcich pneumatík.

0 Leták - JAR/LETO 2019 (I)
Platnosť od: 26.2.2019

A4 leták časť I (.pdf)
0

0
LETÁK - JAR/LETO 2019 (II)
Platnosť od: 26.2.2019

A4 leták časť II (.pdf)
LETÁK KRYTY KOLIES - JAR/LETO 2019
Platnosť od: 26.2.2019

Cenník kryty kolies (.pdf)
0 KATALÓG AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO 
JAR/LETO 2019

Platnosť od: 26.2.2019

A5 katalóg obálka (.pdf)
A5 katalóg vnútro (.pdf)
Cenník ALU disky a 4x4 disky (.pdf)