ZLIATINOVÉ DISKY V ZIME?

Náter sr3 spoločnosti ALCAR robí z nepriaznivých účinkov cestnej soli minulosť.

Na http://www.sr3-saltlab.com/ majitelia automobilov otvorili špeciálny druh laboratória, kde sú kolesá z ľahkých zliatin testované na použitie v zime, v najťažších podmienkach. Unikátna informačná kampaň, ktorá skoncuje s bežnými argumentmi!

Trochu iný svet vedy
V rámci svetovej skupiny ALCAR si každý milovník áut na svete nájde svoj vysnívaný disk, zvlášť na zimnú sezónu. Mnohí koneční spotrebitelia majú falošný dojem, že zliatinové disky by sa nemali používať za snehu a ľadu. V tejto súvislosti spoločnosť ALCAR vyvinula laboratórium ojedinelého druhu – online, samozrejme. SR3 Soľné laboratórium skoncuje s týmto šírením falošných informácií humornou cestou. Celkom v troch rôznych skúšobných metódach, môžu návštevníci spoznať, že nepriaznivé účinky posypovej soli sú minulosťou pre disky z ľahkých zliatin ALCAR. Bez prílišného preháňania, je možno kľudne povedať, že 12 hodinový test v akváriu so slanou vodou je iba prvá etapa. V ďalších hlavných úlohách Vám predstavíme – kefku na zuby, vŕtačku a soľnú pištoľ.

Vstúp do sveta kryštálov soli: http://www.sr3-saltlab.com/

Tombola soľného laboratória:
Ako bonus, s kúskom šťastia, návštevníci majú možnosť vyhrať ich vysnívanú sadu diskov, ktorá sa stane ich vlastným testerom na SR3 náter. Staň sa expertom a odpovedz na “vedeckú” otázku – malé štúdium na http://www.sr3-saltlab.com/ je všetko, čo ťa to bude stáť.

Presvedčte sa sami:
Pre webovú stránku YouTube sme vytvorili video, v ktorom sa môžete presvedčiť na vlastné oči aké je SR3 Lakovanie odolné. Na https://www.youtube.com/watch?v=SY7t1nlRCk8 si lakovanie prejde najťažšími skúškami.

V prípade, ak sa Vám titulky nezobrazili automaticky prosím kliknite na "cc", ktoré sa nachádza v pravom dolnom rohu videa.


SR3 AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD  SR3 AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD  SR3 AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD
 
  •  
SR3 AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD