ALCAR 3D KONFIGURÁTOR FACELIFT
VEĽA NOVÝCH FUNKCIÍ V 3- tej dimenzii

  • Celkovo vylepšené funkcie
  • Filter odporúčaný – 100 % technicky schválený disk 
  • Filter presne vŕtaných diskov
  • Foto-realistická kvalita zobrazenia vozidla
  • Rozšírená funkcia: zoznam želaní
  • Možnosť vybrať si z viac ako 1000 modelov áut v 3D zobrazení
So začiatkom zimnej sezóny ALCAR predstavuje komplexný FACELIFT ALCAR 3D konfigurátora kolies, ktorý má zjednodušené menu a nové filtre. Po vizuálnej aj technickej stránke sme ALCAR 3D konfigurátor prispôsobili požiadavkam množstva používateľov, ktorí ho v posledných rokoch využívali. Vychutnajte si novú mobilnú garáž s viac ako 1000 modelmi vozidiel v realistickom 3D zobrazení.
ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD

Inovatívny 3D konfigurátor kolies
S vylepšovaním ALCAR 3D konfigurátora diskov neprestávame. Virtuálna garáž konfigurátora je rozšírená o najnovšie modely vozidiel. Po prvýkrát si môžete na Vašom vozidle prezrieť jednotlivé ALCAR disky vo fotorealistickej kvalite. V prepracovanom ALCAR  3D konfigurátore nájdete všetky dôležité informácie o zvolenom disku, pneumatikách aj senzoroch snímania tlaku v pneumatikách prehľadne spracované na jednom mieste.

ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD

Prezrite si Vaše nové disky 
ALCAR 3D konfigurátor Vám umožňuje vozidlo otáčať v 360 stupňoch tak, aby ste si mohli auto s jednotlivými diskami dôkladne poobzerať z každej strany a porovnávať jednotlivé modely diskov.

Zelený palec - ODPORÚČAME
V snahe zjednodušiť výber tých správnych diskov sme ALCAR 3D konfigurátor vybavili zeleným palcom ODPORÚČAME. Disky, ktoré sú ním označené sú 100 % technicky schválené pre Vaše vozidlo, perfektne sa naň hodia a nie sú potrebné žiadne ďalšie úpravy. Naviac konfigurátor Vám ihneď zobrazí pneumatiky, ktoré sú technickými parametrami kompatibilné s daným diskom a majú zodpovedajúce certifikáty (ABE, ECE). Ak si chcete dať na Vaše auto namontovať extravagantnejšie disky, ktoré môžu vyžadovať určité úpravy, môžete si výber upraviť pomocou ďalších filtrov.
 

ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD

Filter presne vŕtaných diskov
Presne vŕtané disky sú disky, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre dané vozidlo. Pri montáži takýchto diskov nie sú potrebné žiadne vymedzovacie krúžky. Vo väčšine prípadov môžete použiť originálne príslušenstvo aj stredovú krytku. Podrobné informácie o disku sú uvedené v detailoch príslušného produktu.

ALCAR 3D konfigurátor má pamäť
Zvolený disk si môžete pridať medzi obľúbené a pri Vašej ďalšej návšteve sa tak jednoducho dostanete k diskom, ktoré ste si predtým vybrali. Neviete sa rozhodnúť, či máte zvoliť radšej strieborné alebo čierne disky? Prostredníctvom funkcie Zdieľať sa môžete poradiť s priateľmi či rodinou.
ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD
Kompatibilné snímače monitorovanie tlaku v pneumatikách, tzv. TPMS senzory
Systémy monitorovanie tlaku v pneumatikách (tzv. TPMS - z angl. tyre pressure monitoring systems) sú zabudované systémy, ktoré neustále monitorujú tlak v pneumatikách. V prípade, že dôjde k poklesu tlaku v jednej alebo viacerých pneumatikách, systém okamžite informuje vodiča priamo na displeji vo vnútri vozidla. ALCAR už dlhé roky uskutočňuje intenzívny prieskum snímačov TPMS, pričom nový ALCR 3D konfigurátor Vám automaticky ponúka k Vami zvolenému vozidlu najvhodnejšie a 100 % technicky schválené snímače.

Čo dodať na záver? Vizuálne, technicky správne a rýchle riešenie.
Výsledkom použitia nového ALCAR 3D konfigurátora je komplexný prehľad vhodných diskov, pneumatík a snímačov pre zvolené vozidlo, pričom množstvo kumulovaných dát neohrozuje kvalitu získaných informácií. Softvéroví experti vypočítali, že 52 obrázkov auta mu zaručí skutočne realistické zobrazenie všetkých častí vozidla až po posledný detail.


  •  
ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD