zatieňujú sa navzájom
DOTZ-Girl Anja a VW Passat CC 

Nezáleží na veľkosti, ale na krivkách… 
DOTZ Girl 2018 je perfektnou ozdobou kapoty VW Passat CC. Táto dvojica je neprehliadnuteľná: anjel s blond vlasmi a žlté coupé.

Silná dvojka!
20-ročná Dolnorakúšanka miluje napínať svaly počas športových tréningov.  Skvelé proporcie a elegantné krivky - to sú spoločné črty Anje a Passat-u CC.

V drsnom kamennom prostrední je Anja so svojimi blond vlasmi a modrými očami doslova slniečkom. Anja veľmi dobre vie, ako prezentovať samu seba aj svojho motorizovaného partnera z každého uhla.

Svoju drsnú stránku ukazuje počas tréningov a skúsenosti z jej záľuby v športovom fotografovaní naplno využíva pri pózovaní pri jej Passat-e CC. DOTZ CP5 sa so svojim športovým a dynamickým dizajnom perfektne hodí k žltému coupé aj k Anji.

Krásna Rakúšanka má rada konskú silu - nezáleží na tom, či ide o automobilové preteky, motocross alebo vytuningované autá - je vždy otvorená novým skúsenostiam. 

Anja pracuje v oblasti marketingu a sociálnych médii. Takže presne vie, čo je momentálne in. To je dôvod, prečo má na svojom aute aj nové disky DOTZ CP5 v trendy grafitovom prevedení. S týmito diskami sa prezentuje ako dynamická, športová a totálne trendy.

AEZ DOTZ DEZENT STAHLRAD FELGEN CONFIGURATOR AEZ DOTZ DEZENT STAHLRAD FELGEN CONFIGURATOR AEZ DOTZ DEZENT STAHLRAD FELGEN CONFIGURATOR

AEZ DOTZ DEZENT STAHLRAD FELGEN CONFIGURATOR AEZ DOTZ DEZENT STAHLRAD FELGEN CONFIGURATOR AEZ DOTZ DEZENT STAHLRAD FELGEN CONFIGURATOR
 
AEZ DOTZ DEZENT STAHLRAD FELGEN CONFIGURATOR