jednoduchá cesta k novým diskom na jarnú sezónu
nové disky aez steam môžete získať bez dodatočných nákladov - vďaka ece schváleniu

Sneh sa topí, teploty stúpajú - je čas vymeniť disky a vyraziť na cesty na nových diskoch, pretože na slnku obzvlášť vyniknú.
Z toľkej radosti, že už prišla jar, nezabudli ste na nič? S AEZ Steam a AEZ Steam graphite nemusíte riešiť nič naviac.

Nový AEZ viaclúčový disk je skutočný multi talent. Vďaka svojmu klasickému, ale športovému dizajnu tento prémiový disk zvýši hodnotu všetkých moderných vozidiel. Päťdierové ozdobné vŕtanie odlišuje tento disk od ostatných modelov.
Tieto disky len jednoducho nasadíte a jazdíte. Nie je potrebné sa obťažovať registráciou diskov, pretože obidva dizajny majú ECE schválenie.

Znie to dobre, ale čo to znamená?
Disky, podobne ako ostatné automobilové komponenty, podliehajú procesu schvaľovania. Ak však hliníkový disk nesie označenie ECE, znamená to, že korešponduje s originálnym diskom od výrobcu vozidla. ET a rozteč sú identické s originálnym diskom, zväčša je možné použiť aj originálnu stredovú krytku. Disk je možné používať na vozidle bez akýchkoľvek ďalších registrácií alebo skúšok.

S ECE hliníkovými diskami AEZ Steam a AEZ Steam graphite žiadne "papierovačky" nepokazia Vašu radosť z jazdy. Stačí len vyraziť na jarné cesty!

aez dotz dezent alcar stahlrad offroad configurator felgen aez dotz dezent alcar stahlrad offroad configurator felgen aez dotz dezent alcar stahlrad offroad configurator felgen
  
aez dotz dezent alcar stahlrad offroad configurator felgen