DEZENT novinka: TZ & TZ-c
Trendová. vyrobená v nemecku. testovaná certifikačným laboratóriom

Dvojitý päť-lúč, vysoká nosnosť až do 810 kg/disk, tri farebné variácie a testovanie certifikačným laboratóriom s ECE schválením. To sú kľúčové parametre nových vlajkových lodí značky DEZENT.

Všestranný a dobre tvarovaný disk
Z troch farebných prevedení si určite vyberiete aspoň jedno, ktoré musíte mať. TZ sa vyrába v čiernom lakovaní s leštenou čelnou plochou, matnom grafitovom a striebornom lakovaní. Zarovnanie lúčov je dobre vyvážené a zapustená stredová časť sa ďalej rozširuje do dvojice lúčov.

V mnohých prípadoch je možné použiť originálne stredové krytky aj montážne príslušenstvo
DEZENT presne vŕtané disky sú disky, ktoré sú vyvinuté špeciálne pre dané vozidlo. Pri použití tých diskov nie sú potrebné vymedzovacie krúžky. V mnohých prípadoch je možné použiť originálne montážne príslušenstvo aj originálnu stredovú krytku. 

ECE
ECE schválenie, ktoré zodpovedá typovému schváleniu vozidla, a ktoré platí v celej Európe. TÜV kontrola alebo zápis do technického preukazu nie je nutný, pretože tento disk je presnou kópiu originálneho disku. Výhoda: nie je potrebný zápis do osvedčenia o evidencii vozidla. 

TZ: nový disk s ECE schválením od značky DEZENT.
Nový DEZENT TZ je univerzálny a moderný dvojitý päť-lúč, ktorý je vhodný na montáž na širokú škálu modelov vozidiel. Vzhľadom na množstvo ECE aplikácii je tento disk z ľahkej zliatiny technicky všestranný a veľmi dobre použiteľný.

Možnosti montáže sú pre vozidlá v 4- aj 5-dierovom prevedení od 15 do 19 palcov. Športová elegancia diskov DEZENT TZ môže pútať pozornosť na vozidlách ako VW Golf, VW Passat, VW T-Roc, VW Tiguan, Škoda Karoq, and Škoda Kodiaq, Audi A4 Avant, Audi Q3, Q5, BMW X1, X2, X3 či na modeloch Mercedes C-Class. Okrem spomínaného schválenia ECE pre širokú škálu modelov poskytuje kvalitný nemecký výrobca DEZENT certifikáty VTA pre množstvo ďalších modelov. Či už ECE alebo VTA, obidva ušetria majiteľovi vozidla problémy s registráciou. Stručne povedané: Nasaďte disky a jazdite!

DEZENT TZ graphite, TZ, TZ dark – Údaje a fakty:
Rozmery: 6.0x15, 6.0x16, 6.5x16, 7.0x16, 6.5x17, 7.0x17, 7.5x17, 8.0x17, 7.0x18, 7.5x18, 8.0x18, 7.5x19, 8.0x19 palcov
Konštrukcia: jednodielna, 4- a 5-otvorové prevedenia 
Lakovanie: strieborné, matné grafitové, čierne s leštenou čelnou plochou
Nosnosť: do 810 kg
TPMS: 100 % vhodné na montáž TPMS
VTA: áno
ECE: VW Golf, VW Passat, VW T-Roc, Mercedes A-Class, C-Class, Audi Q3, Q2, Q5, BMW X1, X3 a mnoho ďalších
Záruka: 3 roky

TZ-c: konkávny dvojitý päť-lúč s ECE schválením navrhnutý špeciálne pre vozidlá BMW.
Nový DEZENT TZ-c bol špeciálne navrhnutý a skonštruovaný pre značky BWM. Vďaka množstvu ECE aplikácií tento disk technicky perfektne padne na vozidlá BMW 5, BMW 6 a BMW 7. Pre tieto vozidlá sú disky presne vŕtané, tzn. že je možné použiť originálne príslušenstvo ako aj originálnu stredovú krytku.

Disky je možné namontovať na vozidlá s 5-dierovým prevedením a roztečou 112 v prevedeniach 7,5x17 a 8x18 palcov. Športovo elegantný dizajn diskov DEZENT TZ-c upúta pozornosť aj na vozidlách prémiovej nemeckej značky BMW. Okrem spomínaného ECE schválenia, kvalitný nemecký výrobca DEZENT ponúka aj VTA certifikáty pre ostatné modely. Či už ide o ECE alebo VTA - obidva ušetria majiteľom vozidiel problémy s registráciou. Disky sú 100 % technicky overené. Jednoduchá inštalácia a dokonalá alternatíva k drahším originálnym diskom. Stručne povedané: Nasaďte disky a jazdite!

DEZENT TZ-c dark, TZ-c graphite, TZ-c – Údaje a fakty:
Rozmery: 7.5x17, 8.0x18 palcov
Konštrukcia: jednodielna, 5-otvorové prevedenie
Lakovanie: strieborné, matné grafitové, čierne s leštenou čelnou plochou
Nosnosť: do 810 kg
TPMS: 100 % vhodné na montáž TPMS 
VTA: áno
ECE: BMW 5, BMW 6, BMW 7 a mnoho ďalších
Záruka: 3 roky


aez dotz dezent stahlrad alcar configurator aez dotz dezent stahlrad alcar configurator aez dotz dezent stahlrad alcar configurator
aez dotz dezent stahlrad alcar configurator