úplne e-smart
DEZENT TS pre nový smart EQ fortwo a EQ forfour. s ECE schválením.
Aj po 130 rokoch sú stále štyri kolesá zlatým štandardom v automobilovom priemysle. Dokonca ani koncepty elektrickej mobility à la smart EQ fortwo a EQ forfour na tom nič nezmenili. DEZENT TS je 100 % technicky overený a má ECE schválenie. Vďaka svojej konštrukcii s optimalizovanou hmotnosťou DEZENT TS udržuje živosť nových modelov vozidiel smart a udržiava nízku hmotnosť neodpružených častí vozidla. To ide ruka v ruke s víziou inteligentnej budúcnosti. Počínajúc rokom 2020 sa budú vyrábať len vozidlá s elektrickým pohonom.

Živý. Dynamický. Smart.
Disk nielenže ladí s dizajnom smartov, ale má aj správne rozmery pre tieto kompaktné autá. Pri rozmeroch 5x15 a 5,5x15 palcov nie je problém mať iný rozmer na prednej a iný rozmer na zadnej náprave, ako to býva štandardom pri smartoch. Naviac má DEZENT TS aj ECE schválenie. Pokiaľ ide o štandardné vybavenie: v základnej verzii kúpite smart EQ na oceľových diskoch. Nielenže DEZENT TS ľahko nainštalujete, predovšetkým je to cenovo dostupná alternatíva k drahším originálnym diskom.

To je dôvod prečo skrátka TS dokonale padne: úplne smart.

DEZENT TS a TS dark – Údaje a fakty:
Rozmery: 5.0x15, 5.5x15 palcov
Konštrukcia: jednodielna, 4-otvorové prevedenie
Lakovanie: strieborné alebo leštená čelná plocha/čierne lakovanie
Nosnosť: do 425 kg
TPMS: 100 % vhodné na montáž TPMS
ECE: smart fortwo a forfour
Záruka: 3 roky

aez dezent dotz alcar configurator stahlradaez dotz alcar dezent stahlrad configuratoraez dotz dezent stahlrad alcar configuratoraez dezent dotz stahlrad configurator alcar