plnou parou vpred aj v zime

AEZ Steam graphite: zábava a štýlovosť v cene

Mokro. Chladno. Klzko. Keďže prichádza zimné obdobie, vodičom sa odporúča, aby boli čo najlepšie pripravení. AEZ Steam graphite je dôkazom toho, že napriek chladnému počasiu, nemusíte zabudnúť na zábavu a štýlovosť. Tento klasický viaclúč zvláda zimu v plnej rýchlosti a bez zastavenia. V kombinácii s Mercedesom E Cabriolet určite bude navádzať na nejaký ten zimný drift.

Sivá elegancia
Tieto štýlové hliníkové disky v elegantnom a trendovom matnom grafitovom lakovaní sú vhodné aj na zimné cesty. Ich prvotriednej lakovanie zabezpečuje dokonalú odolnosť voči cestnej soli a agresívnym vplyvom počasia.

Odolnosť aj v zime vďaka lakovaniu SR3
Písmená SR znamenajú odolný voči soli z angl. "salt resistant” a číslo 3 označuje trojvrstvový proces - základný náter, farebný lak a vrchný lak. Okrem svojho výrazného dizajnu je Steam graphite presvedčivý aj po technickej stránke. Vďaka svojim rozmerom je ideálnou voľbou pre výkonné vozidlá.

ECE - čerešnička na torte 
S AEZ Steam graphite sa vyhnete otravným papierovačkám. Disky majú ECE schválenie, tzn. že disky môžu byť namontované na vozidlá bez potreby dodatočných zápisov do OEV.

Takto má vyzerať zima!

AEZ Steam graphite 224x130 (1) AEZ Steam graphite 224x130 (2)

AEZ Steam graphite 224x130 (3) AEZ Steam graphite 224x130 (4)