agresívne a odolné

Volvo XC40 - kompaktné suv tvorí perfektný pár s diskami AEZ Raise.

Veľké malé auto
S dĺžkou 4,43 metra nepatrí medzi najväčšie SUV, ale svojim vzhľadom je nezameniteľné. Vysoká mriežka a výrazné nárazníky mu dodávajú dominantný vzhľad.

Striedmosť prevláda
Interiér vozidla je typicky škandinávsky: zbytočne by ste tu hľadali nejaké ozdobné prvky, na druhej strane však ponúka všetko, čo potrebujete, ako napr. tradičný vertikálny displej na stredovom paneli. Pre ozvláštnenie interiéru si môžete vybrať z niekoľkých farebných prevedení. Ako alternatívu k štandardnej výbave "Kinetic" si môžete zvoliť výbavu "Momentum", ktorá ponúka kožené sedadlá a info systém "Sensus" alebo výbaru "R-Design", v ktorej nájdete chrómové prvky a športové doplnky.

V meste so spoľahlivými asistentmi
Systém na rozpoznávanie dopravných značiek obmedzujúcich rýchlosť, parkovací asistent, monitor mŕtveho uhla či systém varovania pred kolíziou vrátane funkcie núdzového brzdenia umožňujú vodičovi bezpečnejšiu jazdu a jednoduchšie manévrovanie v dopravnej špičke. Automatický systém stop-štart zasa pomáha znižovať spotrebu pri jazde v dopravných zápchach.

Guaranteed market availability
Disky AEZ Raise 245/45 R20 pomáhajú ešte viac upútať pozornosť na Volvo XC40. Ich dizajn s lúčmi v tvare Y a leštená čelná plocha priam nútia ich sledovať.

S diskami AEZ Raise už nič nebráni tomu, aby sa Volvo XC40 zaradilo medzi prémiové vozidla SUV.

Volvo XC40 with the AEZ Raise (1) Volvo XC40 with the AEZ Raise (2)

Volvo XC40 with the AEZ Raise (3) Volvo XC40 with the AEZ Raise (4)