AEZ Steam

vydajte sa naproti zime bez dodatočných zápisov.

Bez alternatívnych zápisov, vyrobený v Nemecku, s klasickým dizajnom, ktorý perfektne ladí s modernými autami. Tento popis najlepšie vystihuje nový AEZ disk. V elegantnom a trendovom matne grafitovom lakovaní s leštenou čelnou plochou tento viaclúč jednoznačne vynikne. 15 zaujímavo tvarovaných lúčov kombinuje elegantný vzhľad so športovým.

100 percentná technológia a dizajn
Po technickej aj vizuálnej stránke sa tento nový hliníkový disk 100 %-ne zhoduje s množstvom vozidiel značiek ako Audi, BMW, Jaguar, Mercedes, Land Rover, Volvo a Alfa Romeo. Všetky disky sú presne vŕtané. To znamená, že na montáž diskov nie sú potrebné žiadne vymedzovacie krúžky a je možné použiť originálne montážne príslušenstvo. Vo väčšine prípadov je možné použiť aj originálne stredové krytky s logom výrobcu vozidla Alfa Romeo, Audi, BMW, Mercedes a Mini.

Čo znamená s ECE bez alternatívneho zápisu?
AEZ urobila koniec otravným "papierovačkám" pri zápise alternatívnych rozmerov do OEV. Steam graphite je disk s ECE schválením,
ktorý môže byť namontovaný na množstvo vozidiel bez potreby zápisu alternatívnych rozmerov do OEV alebo iných schválení.
ECE je nadnárodný, celosvetovo uznávaný systém schvaľovania vozidiel a ich komponentov. Certifikované komponenty vo svojich špecifikáciách presne zodpovedajú originálnym komponentom výrobcu. Hliníkový disk s certifikátom ECE nevyžaduje žiadnu ďalšiu registráciu v OEV. Za kompatibilitu komponentu zodpovedá TÜV laboratórium alebo iné úradné inšpekčné zariadenie, ktoré schválenie udelilo. V prípade ECE schválenia nie je potrebné nosiť príslušné dokumenty, pretože každý disk má znak schválenie vyrazený.

AEZ Steam – údaje a fakty:
Rozmery: 7x18, 7.5x18, 8x18, 8.5x18, 7.5x19, 8x19, 8.5x19, 9x19, 8x20, 8.5x20, 9x20 palcov
Lakovanie: matné grafitové lakovanie/leštená čelná plocha
Konštrukcia: jednodielna
Zaťaženie: do 810 kg
VTA: áno
ECE: všetky bežné modely Alfa Romeo, Audi, Mercedes, Mini, Opel, Range Rover, Seat, Škoda, VW
TPMS: 100% vhodné na montáž TPMS
Cena: už od  200 EUR
Záruka: 3 roky

AEZ-Steam (4) AEZ-Steam (5) 

AEZ-Steam (6) AEZ-Steam (1)

AEZ-Steam (2) AEZ-Steam (3)
AEZ-Steam Preview News 480x270