DEZENT TZ-c: ECE disk pre BMW
perfektné pre BMW. vyrobené v nemecku. bez dodatočných zápisov.

Dvojitý päťlúč s možným zaťažením až do 810 kg/disk, v troch lakovaniach a úplne bez potreby dodatočných zápisov vďaka ECE schváleniu. To sú kľúčové parametre novej vlajkovej lode značky DEZENT. Novinka DEZENT TZ-c bola špeciálne navrhnutá a skonštruovaná pre vozidlá značky BMW. Vďaka množstvu ECE aplikácií je tento disk z ľahkých zliatín technicky perfektne vhodný pre vozidlá BMW radu 5, 6 a 7. Presne vŕtaný disk - to je kľúčový parameter. Na montáž týchto diskov nie sú potrebné žiadne vymedzovacie krúžky a je možné použiť originálne stredové krytky.

100 % zimná ochrana vďaka SR3 lakovaniu
S hliníkovými diskami značky DEZENT môže byť vaše auto štýlové aj v zime. Vysoko kvalitné a inovatívne SR3 lakovanie zabezpečí, že disky budú vyzerať stále dobre aj po rokoch používania. Skratka SR (z angl. salt resistant) znamená odolný voči soli a číslovka 3 označuje trojvrstvový proces - základný náter, farebný náter a vrchný lak. 

Možnosť použiť originálne stredové krytky a montážne príslušenstvo 
DEZENT presne vŕtané disky sú disky špeciálne navrhnuté na dané vozidlo. Na montáž týchto diskov nie sú potrebné žiadne vymedzovacie krúžky. Vo väčšine prípadov je možné použiť originálne montážne príslušenstvo ako aj stredovú krytku s logom výrobcu vozidla.

ECE
ECE schválenie zodpovedá vo svojej podstate typovému schváleniu vozidla a je akceptované v celej Európe. Alternatívny zápis do osvedčenia o evidencii vozidla nie je potrebný, pretože diel je z technického hľadiska 100 % zhodný s originálnym dielom. Výhodou je, že nie potrebné vo vozidle voziť žiadne dokumenty.

DEZENT TZ-c, TZ-c graphite, TZ-c dark
Rozmery: 7.5x17, 8.0x18 palcov
Konštrukcia: jednodielna, 5-otvorové prevedenie
Lakovanie: strieborné, matné grafitové, čierne s leštenou čelnou plochou
Zaťaženie: do 810 kg
TPMS: 100% vhodné na montáž TPMS
VTA: áno
ECE: BMW radu 5, BMW radu 6, BMW radu 7 a mnoho iných
Záruka: 3 roky

DEZENT TZ-c 224x130 (1)DEZENT TZ-c 224x130 (2)DEZENT TZ-c 224x130 (3)