elektrizujúce spojenie

dve skvelé novinky sa spojili – AEZ Panama dark a Jaguar I-Pace.

Jaguar urobil veľký krok: aj táto luxusná značka priniesla na trh plne elektrické auto, a to v segmente SUV. Tento vznešený obor prevyšuje svojich konkurentov ako cenou, tak aj dokonalým prepracovaním. Aerodynamický dizajn s krátkou kapotou a zaoblenými zadnými svetlami vytvárajú malý odpor vzduchu, vďaka čomu mu umožňujú dojazd až do 450 km.

S hmotnosťou 2,2 tony nie je toto elektrické auto práve najľahšie, ale napriek tomu dokáže zrýchliť z 0 na 100 za 4,8 sekundy. Jaguar I-Pace má pohon všetkých štyroch kolies a za zmienku stoja aj dva elektrické motory, z ktorých každý má výkon 200 koní. Vďaka dynamickému módu a dokonalému rozloženiu hmotnosti je odozva riadenia rýchla, ale pritom stále tichá.

Disky AEZ Panama dark svojim športovo elegantným vzhľadom vytvárajú úplnú harmóniu s týmto elegánom. Celkový dojem dotvára kombinácia leštených lúčov, ktoré sa striedajú s lúčmi v matnom grafitovom lakovaní. Najmä v prémiovom segmente SUV je AEZ Panama spoľahlivými spoločníkom a v rozmere 8x20 je vďaka ECE schváleniu k dispozícii aj v originálnych rozmeroch.

Plne nabitý Jaguar I-Pace vyráža na cesty s AEZ Panama dark.

Jaguar-I-Pace-on-AEZ-Panama-dark (1) Jaguar-I-Pace-on-AEZ-Panama-dark (2)

Jaguar-I-Pace-on-AEZ-Panama-dark (3) Jaguar-I-Pace-on-AEZ-Panama-dark (4)

Jaguar-I-Pace-on-AEZ-Panama-dark (5) Jaguar-I-Pace-on-AEZ-Panama-dark (6)