AKCIA JESEŇ/ZIMA 2019
akCIová ponuka hliníkových diskov

 
ALCAR SLOVAKIA spustil 3.9.2019 novú kampaň JESEŇ/ZIMA 2019.

Vaše auto tak môžete s príchodom jesene prezuť do setu diskov značiek AEZ, DOTZ alebo DEZENT. Naša ponuka je už tradične široká, rozdelená do kategórií hliníkové, oceľové a hybridné disky.

V rámci jesennej kampane je cenovým hitom DEZENT TD vo všetkých troch farebných prevedeniach. V akčnej ponuke nájdete aj dizajn DOTZ CP5 a CP dark ako aj jarné novinky AEZ Panama hg a Panama dark.

Do novej sezóny ideme opäť s atraktívnymi novinkami - tentokrát s diskami DEZENT TA a DEZENT TW a TW dark.
 
Disky si môžete prezrieť na vašom aute v našom online 3D konfigurátore. Pri výbere správneho disku pre vaše potreby tak môžete okrem technických špecifikácií zohľadniť dokonalý vizuálny súlad vášho vozidla a ALCAR diskov. ALCAR 3D konfigurátor uľahčuje motoristom výber správneho disku, ktorý je svojim dizajnom vhodný na konkrétne auto a jeho farebné prevedenie.

ALCAR ručí za kompatibilitu našich diskov s TPMS systémom merania tlaku v pneumatikách.

Kvalitu a bezpečnosť ALCAR diskov zaručuje fakt, že všetky dodávané disky sú schválené na prevádzku na verejných komunikáciách v SR. Zmluvní predajcovia môžu k zakúpeným diskom motoristom poskytnúť z databázy ALCAR SLOVAKIA typový list, na ktorého základe si zákazník môže nechať do OEV zapísať alternatívny rozmer diskov a k nemu prislúchajúcich pneumatík.

0 Leták - JESEŇ/ZIMA 2019 (I)
Platnosť od: 3.9.2019

A4 leták časť I (.pdf)
0

0
LETÁK - JESEŇ/ZIMA 2019 (II)
Platnosť od: 3.9.2019

A4 leták časť II (.pdf)
LETÁK KRYTY KOLIES - JESEŇ/ZIMA 2019
Platnosť od: 3.9.2019

Leták kryty kolies (.pdf)
0 KATALÓG AEZ, DOTZ, DEZENT
JESEŇ/ZIMA 2019

Platnosť od: 3.9.2019

A5 katalóg (.pdf)
Cenník ALU disky a 4x4 disky