explózia dizajnov AEZ & DOTZ
ALCAR odštartuje nový rok 2020 množstvom nových dizajnov

Päť nových dizajnov a celkovo desať farebných variácií ponúka milovníkom áut množstvo možností, ako vylepšiť svoje auto diskami už na jar budúceho roka. Možné aplikácie diskov siahajú od mini áut až po prémiové modely. Vďaka ECE a VTA schváleniam väčšinou nie sú potrebné dodatočné zápisy.

AEZ disky

AEZ Kaiman. Vyvinuté najmä pre vozidlá vyššej strednej triedy v prémiovom segmente. 
AEZ Kaiman reprezentujú disky, ktoré hovoria jasnou dizajnovou rečou. Dostupné sú v rozmeroch od 17 do 22 palcov. V titánovom lakovaní vyzerajú lúče ostro a agresívne. Zatiaľ čo matné grafitové lakovanie s leštenou čelnou plochou dodáva diskom jemnosť a športovú eleganciu. 

 New Wheels_1_AEZ Kaiman darkNew Wheels_2_AEZ Kaiman dark

 New Wheels_3_AEZ Kaiman high glossNew Wheels_4_AEZ Kaiman high gloss


AEZ North. Šitý na mieru ako oblek. Špeciálne pre vozidlá značky Volvo.

North - nový dizajn diskov od značky AEZ, ktorý bude určovať trendy. Tento moderný disk s dvojitými lúčmi bol špeciálne vyvinutý pre vozidlá Volvo strednej triedy ako napr. XC60, XC40, V90 Cross Country, V60 a V40 a pre Volvo limuzíny S90 a S60. Disk je dostupný v dvoch farebných prevedeniach v rozmeroch od 18 do 21 palcov. Väčšinou je možné použiť bez nutnosti dodatočných zápisov.

New Wheels_5_AEZ North dark New Wheels_6_AEZ North dark

New Wheels_7_AEZ North high glossNew Wheels_8_AEZ North high gloss


DOTZ disky

Keď sa dizajn stretne s výkonom: DOTZ Suzuka 
Disky DOTZ Suzuka sú symbolom športovo-elegantného dizajnu v nápadnom vzhľade. Dostupné sú v lesklom čiernom lakovaní a čiernom lakovaní s leštenou čelnou plochou. Päť rozdielnych rozmerov ponúka širokú škálu možných aplikácií. 

New Wheels_9_DOTZ Suzuka darkNew Wheels_10_DOTZ Suzuka dark

New Wheels_11_DOTZ Suzuka blackNew Wheels_12_DOTZ Suzuka black


Nová hviezda. DOTZ Interlagos
Nový agresívny športový dizajn s dvojitými lúčmi diskov DOTZ Interlagos zaujme moderným dizajnom v tvare hviezdy. Disk dostupný v titánovom lesku a grafitovom lakovaní s leštenou čelnou plochou hovorí jasnou rečou, že ide o výnimočný kúsok. Úspora na váhe zlepšuje výkon a ECE certifikáty robia tento disk perfektnou voľbou pre "golfovú triedu".

New Wheels_13_DOTZ Inerlagos darkNew Wheels_14_DOTZ Inerlagos dark

New Wheels_15_DOTZ Inerlagos shineNew Wheels_16_DOTZ Inerlagos shine


Hmotnostne optimalizované disky pre malé autá: DOTZ LimeRock
Disky DOTZ LimeRock prinášajú zmenu v mobilite. Sú dostupné len v 4-otvorovom prevedení, pretože boli špeciálne vyvinuté pre malé autá ako FIAT 500, Opel Corsa, Ford Fiesta a Fiesta ST, Renault Clio, Citroen C3 a DS3. Z tohto dôvodu je ich hmotnosť optimalizovaná a môžu byť použité bez dodatočných certifikátov. Takto funguje jednoduchý a chytrý tuning!

New Wheels_17_DOTZ LimeRock darkNew Wheels_18_DOTZ LimeRock dark

New Wheels_19_DOTZ LimeRock greyNew Wheels_20_DOTZ LimeRock grey


ECE znamená bez dodatočných zápisov
Disky s ECE certifikátom je možné bez váhania použiť  v celej Európe bez potreby dodatočných zápisov. Okrem toho sú spravidla cenovo oveľa výhodnejšie ako originálne disky, a tak sú lepšou alternatívou k drahým originálom.

ALCAR 3D konfigurátor diskov.
Detailné 360° zobrazenie vozidla v ALCAR 3D konfigurátore diskov sa neustále vylepšuje a dopĺňajú sa stále nové modely vozidiel a diskov. Rozsiahly výber diskov si môžete okamžite pozrieť vo foto realistickej kvalite na vami vybranom vozidle. Používateľ získa na jednom mieste všetky potrebné informácie o diskoch, pneumatikách a systémoch na meranie tlaku v pneumatikách. Zelený filter "ODPORÚČAME" indikuje, že výber bol 100 % technicky testovaný a nie sú potrebné žiadne úpravy na vozidle.

Najlepšie je si to vyskúšať hneď teraz: ALCAR 3D WHEELCONFIGURATOR
 
AEZ DOTZ 
AEZ hliníkové disky
DOTZ hliníkové disky