AKCIA JAR/LETO 2020
akCIová ponuka hliníkových diskov

 
ALCAR SLOVAKIA spúšťa 18.2.2020 novú kampaň JAR/LETO 2020.

Vaše auto tak môžete s príchodom jari prezuť do setu diskov značiek AEZ, DOTZ alebo DEZENT. Naša ponuka je už tradične široká, rozdelená do kategórií hliníkové, oceľové a hybridné disky.

Túto sezónu sme pre Vás pripravili explóziu nových dizajnov. Novinky prinášame vo všetkých troch značkách AEZ Kaiman, AEZ North, DOTZ Interlagos, DOTZ LimeRock, DOTZ Suzuka a DEZENT TA dark, a to vo viacerých farebných prevedeniach. Niektoré z nich sa nachádzajú aj v akciovej ponuke za zvýhodnené ceny.

V rámci jarnej kampane je cenovým hitom DEZENT TY v striebornom aj grafitovom lakovaní a takisto DEZENT TZ v striebornom lakovaní.

Disky si môžete prezrieť na vašom aute v našom online 3D konfigurátore. Pri výbere správneho disku pre vaše potreby tak môžete okrem technických špecifikácií zohľadniť dokonalý vizuálny súlad vášho vozidla a ALCAR diskov. ALCAR 3D konfigurátor uľahčuje motoristom výber správneho disku, ktorý je svojim dizajnom vhodný na konkrétne auto a jeho farebné prevedenie.

ALCAR ručí za kompatibilitu našich diskov s TPMS systémom merania tlaku v pneumatikách.

Kvalitu a bezpečnosť ALCAR diskov zaručuje fakt, že všetky dodávané disky sú schválené na prevádzku na verejných komunikáciách v SR. Zmluvní predajcovia môžu k zakúpeným diskom motoristom poskytnúť z databázy ALCAR SLOVAKIA typový list, na ktorého základe si zákazník môže nechať do OEV zapísať alternatívny rozmer diskov a k nemu prislúchajúcich pneumatík.

0 Leták - JaR/LETO 2020 (I)
Platnosť od: 18.2.2020

A4 leták časť I (.pdf)
0

0
LETÁK - JAR/LETO 2020 (II)
Platnosť od: 18.2.2020

A4 leták časť II (.pdf)
LETÁK KRYTY KOLIES - JAR/LETO 2020
Platnosť od: 18.2.2020

Leták kryty kolies (.pdf)
0 KATALÓG AEZ, DOTZ, DEZENT
JAR/LETO 2020

Platnosť od: 18.2.2020

A5 katalóg (.pdf)
Cenník ALU disky a 4x4 disky