NOVINKA DOTZ Suzuka

Suzuka International Racing Course (skrátene Suzuka Circuit) je názov japonského okruhu, ktorý sa nachádza v meste Suzuka, ktoré je od Tokia vzdialené asi 400 km. Trať je dejiskom Veľkej ceny Japonska šampionátu Formule 1. Popri nej hostí napríklad i vytrvalostné preteky motocyklov. Je to miesto, kde sa testujú zručnosti tých najlepších.

DOTZ Suzuka predstavuje sofistikovaný a agresívny dizajn špičkovej kvality, ktorý bol vyvinutý tak, aby zaručene upútal pozornosť - či už ide o plne vytunený voz alebo automobil strednej triedy - s týmito diskami určite zanecháte dojem. Disky DOTZ Suzuka sú príkladom športovo-elegantného a pútavého dizajnu lúčov v tvare písmena Y. Kombinácia komprimovanej a hlbokej stredovej oblasti vyznačujúca sa jemnými lúčmi s ostrými hranami sa môže pochváliť maximálnym dizajnovým výkonom.

Dostupné sú v rozmeroch od 18 do 20 palcov so schválením pre vozidlá Audi A3 až Audi A7, vrátane modelov S a RS; BMW radu 3 až 6, vrátane M modelov; ako pre Mercedes E-Class až S-Class a mnoho ďalších. DOTZ Suzuka spĺňa všetky požiadavky na použitie bez potreby dodatočných zápisov v dvoch povrchových úpravách. Príkladný dizajn zaručuje športovo-elegantný vzhľad a zdôrazňuje výkon obľúbených mašín.

Či už v lesklom čiernom alebo čierno-leštenom prevedení ponúkajú disky DOTZ Suzuka s ET od 25 do 48 mm v piatich rozmeroch mnohé možnosti použitia. Pre všetkých milovníkov BMW je tiež možnosť namontovať na každú nápravu iný rozmer. Rozmer 10 x 20 palcov je vďaka svojej konkávnej konštrukcii obzvlášť pútavým kúskom.

Hľadáte niečo výnimočné? Viac nemusíte...DOTZ Suzuka!

dotz suzuka aez dezent stahlrad alcar dotz suzuka aez dezent stahlrad alcar dotz suzuka aez dezent stahlrad alcar

 
dotz suzuka aez dezent stahlrad alcar