DEZENT Logo (1)
Imagepng24 DEZENT TD alloy wheel VW Seat Audi Hyundai

TD

Klasický dizajn 
DEZENT TD je hliníkový disk pripravený na zimu 

Retro, anti-retro, progresívne alebo futuristické? Ak si nie Ste istí a chcete nájsť správny štýl, radšej prejdete na klasický dizajn. Ale čo inovácia? DEZENT so svojím diskom z ľahkých zliatin TD ukazuje, ako pridať nové efekty k nadčasovým dizajnovým prvkom a vytvoriť tak nový, jedinečný dizajn. Toto priame koleso s prekvapivým ohybom bude v budúcich rokoch stále v móde.

Tradičný nemecký výrobca DEZENT predstavuje so svojím p5-lúčovým diskom pokračovanie stále rozpoznateľného dizajnu. Skutočnou novinkou sú asymetrické konce, ktoré prepožičiavajú klasickým priamym lúčom vzrušujúcu novú „dimenziu“. Šikmé okraje vytvárajú dynamické povrchy vo vonkajšej tretine a tiahnu sa do zámerne tenkej príruby ráfika. Plus vo vizuálnej dynamike však nie je jediným pozitívnym účinkom tohto dizajnu: v kombinácii so striebornou farbou vytvárajú šikmé ohnuté línie rôzne odrazy v závislosti od rýchlosti, svetelných podmienok a perspektívy. Takže DEZENT TD je skutočný pútač.

Rozsah vozidiel, na ktorých môžete používať toto koleso, je v každom prípade veľký. Celkom je sedem rozmerov, od 14 do 17 palcov a 4 a 5-dierových variantov. Rozsah tak zahŕňa všetko od Seat Mii a VW Golf VII až po ľahké SUV ako Audi Q3 alebo Hyundai ix35. Ale bez ohľadu na to, aké auto máte: táto moderná klasika so svojím pekným miernym zahnutím je skutočným vrcholom - nech Ste kdekoľvek. 

DEZENT TD – Dáta a fakty 
Rozmery: 6.0x14; 6.0x15; 6.5x15; 6.5x16; 7.0x16; 7.0x17; 7.5x17 palcov 
Konštrukcia: liaty, jednodielny, 4 alebo 5 otvorov
Povrchová úprava: strieborná

www.dezent-wheels.com

TD
TD - Rozmery a údaje Farba:
Rozteč: 5/98.0
ET:
39.0
Odporúčaná maloobchodná cena:
92,- EUR s DPH/ks