DEZENT Logo
DEZENT TE alloy wheel for SUV DEZENT TE alloy wheel for BMW X1 X3 X5 Hyundai Santa Fe

TE

Aktívna elegancia 
Hliníkový disk DEZENT TE

Konštrukčná kompetencia a know-how tradičného nemeckého výrobcu DEZENT sa do disku z ľahkých zliatin TE skutočne dostali. Výkonný dizajn kolesa, špeciálne navrhnutý pre moderné SUV, napríklad Porsche Cayenne, populárne modely BMW X (X1, X3, X5) alebo Hyundai Santa Fe, je založený na veľkom zaťažení pneumatík. DEZENT TE je tiež najvhodnejší pre moderné dodávky, pohodlné a elegantné kombi autá a elegantné limuzíny. 17 a 18-palcové disky „Made in Germany“ sú odolné až do posledného detailu a sú pripravené na zimu. Vďaka špeciálnemu priehľadnému laku vydržia na uliciach všetok sneh, čľapkanicu alebo soľ.

Dizajn DEZENT TE je výrazný a silný a predovšetkým sa vyznačuje desiatimi lúčmi. Zakrivenie dvojitých lúčov a kombinácia rovných a skosených plôch prepožičali tomuto mohutnému kolesu športový charakter. „Spojenie“ lúčov v strede spôsobuje, že vyzerá asertívne a energicky.

Celkovo je TE pomerne diskrétny, ale stále pozoruhodný vo svojich detailoch. Vnútorný okraj ráfika má potrebnú hĺbku a súčasne spôsobuje, že sa DEZENT TE javí menej formálne. Dizajn je jasný a zreteľný a podčiarkuje charakter moderných automobilov prostredníctvom „aktívnej“ elegancie. Vzájomné pôsobenie rovných a šikmých plôch spôsobuje, že strieborný hliníkový disk je dynamický.

DEZENT TE – Dáta a fakty 
Rozmery: 7.5 x 17; 8.0 x 18; 8.5 x 18 palcov 
Konštrukcia: liaty, jednodielny, 5 dier
Povrchová úprava: strieborná

www.dezent-wheels.com

TE
TE - Rozmery a údaje Farba:
Rozteč: 5/112.0 5/114.3 5/120.0 5/130.0
ET:
55.0
47.0
50.0
55.0
Odporúčaná maloobchodná cena:
152,- EUR s DPH/ks