DEZENT Logo (1)
DEZENT TG dark alloy wheel 5 double spokes DEZENT TG dark alloy wheel frontal black body polished front

TG dark

Dotyk génia
DEZENT TG dark dizajnérsky disk pre Mercedes – ECE a TPMS-FIT

Vďaka špeciálnej geometrii je disk z ľahkej zliatiny DEZENT TG dark obzvlášť atraktívny. Tento dizajn, vyrobený pre modely Mercedes, kombinuje matné čierne telo s leštenou prednou časťou a vytvára tak obrazové napätie medzi rôznymi úrovňami povrchu. Široké tmavé dutiny v strede vzpery prepožičiavajú disku DEZENT TG dark, to čo vyzerá ako dvojité lúče. Skutočná prémiová funkcia! V kombinácii s tenkou, leštenou prírubou ráfika a kompaktným stredom sa toto čierne koleso javí ako veľmi podrobné a športové aj v malých rozmeroch. Toto zliatinové koleso je preto ideálnym partnerom pre dynamické siluety najnovšej flotily značky Mercedes.

TG a TG dark opäť ukazujú, ako DEZENT môže urobiť disk úplne jedinečným iba pomocou iného povrchu. Z technického hľadiska sú obidva povrchové varianty na rovnakej úrovni. Disky DEZENT TG a TG dark sú plne kompatibilné pre meranie tlaku v pneumatikách (TPMS).

A nemusíte sa zaoberať ani byrokraciou. Pre najbežnejšie veľkosti (triedy A, B, C, E, CLA) sú so schválením ECE s vyrazeným homologizačným číslom, takže nepotrebujete typové schválenie vozidla.

TG DARK
TG dark - Rozmery a údaje Farba:
Rozteč: 5/112.0
ET:
49.0
Odporúčaná maloobchodná cena:
194,- EUR s DPH/ks