DEZENT Logo (1)
DEZENT TJ dark black alloy wheel DEZENT TJ dark black alloy wheel front SUV Offroad

TJ dark

Extrémne podmienky
DEZENT TJ dark presvedčivý pre SUVčka, pick-upy and 4WD 

Čierna je krásna! Takto to vidí tradičný nemecký výrobca DEZENT a preto vytvoril hliníkový disk DEZENT TJ dark špeciálne navrhnutý pre SUV, 4WD a pick-upy so 6 dierami v cool čiernej farbe. Jeho robustný vzhľad zvýrazňujú leštené prvky, ktoré dotvárajú vzrušujúci dizajn.

6-lúčové koleso presvedčivo kombinuje čiernu základňu a leštené oblasti na vyvýšených hranách lúčov, ráfika a kompaktnom strede. Lúče boli vytvorené trochu širšie, čo poskytuje stabilný, nápadný a vkusný vzhľad. Jeho funkčnosť je tiež presvedčivá. Hladké povrchy uľahčujú čistenie jednodielneho kolesa aj po náročnom dni mimo cesty. Koniec koncov, TJ dark je veľmi vhodný pre "Tough Jobs (ťažkú prácu)", a je teda ideálny pre Toyota Landcruisers, Mitsubishi L200, Pajero a tak ďalej. Pre tieto ťažké vozidlá prišli inžinieri DEZENT s nosnosťou disku až do 1017 kg.

Z technického hľadiska je TJ dark najmodernejší a samozrejme plne pripravený pre TPMS. Značky skupiny ALCAR sú priekopníkmi v tejto oblasti a sú dokonale pripravené na nariadenie EÚ, ktoré od novembra 2014 zaviedlo povinné systémy monitorovania tlaku v pneumatikách vo všetkých novo zaregistrovaných automobiloch. K dispozícii je všeobecné povolenie na prevádzku pre celý rad automobilov, ktoré odstraňujú byrokraciu.

TJ DARK
TJ dark - Rozmery a údaje Farba:
Rozteč: 6/114.3 6/139.7
ET:
30.0
20.0
Odporúčaná maloobchodná cena:
254,- EUR s DPH/ks