DEZENT Logo (1)
DEZENT TJ SUVs offroaders pickups 16-18 inch Imagespecial2

TJ

Aktuálny počas každého ročného obdobia
Elegantný DEZENT TJ pre SUVčka, Pickupy and Offroady 

Nemecký tradičný výrobca DEZENT ponúka so svojím diskom z ľahkej zliatiny silného spoločníka pre skutočne „veľkých“. TJ je rafinovaný vysokou kvalitou, strieborným leskom a je špeciálne vyvinutý pre SUV, offroady a pickupy so 6 dierami. Poskytuje vozidlám vznešenú športovú schopnosť, tak v lete, ako aj v zime.

Ako už názov napovedá, Dezent TJ je najlepšie vybavený pre „Tough Jobs (tvrdé práce)“, a preto sa dokonale hodí pre Toyota Landcruisers, Mitsubishi L200, Pajero a mnoho ďalších, ktorí trávia svoj voľný čas aj mimo bulvárov. Pre ťažké vozidlá navrhli inžinieri DEZENT koleso s nosnosťou do 1 017 kg. Už na prvý pohľad sa jasne vyznačuje výrazný tvar lúčov s kompaktnou strednou časťou a zvýšenými hranami. Podpery boli navrhnuté tak, aby boli o niečo širšie, čo dáva stabilnejší, výraznejší a vkusnejší vzhľad. Funkčnosť je však tiež presvedčivá: Pretože vďaka hladkému povrchu je možné konštrukciu z jedného kusu ľahko vyčistiť aj po náročnom terénnom dni.

Technicky je 6-lúčové koleso tiež v kontakte s najnovšími trendmi a samozrejme je vhodné pre systémy na kontrolu tlaku v pneumatikách! Všetky značky skupiny ALCAR preberajú v tejto oblasti priekopnícku úlohu a už boli dokonale pripravené na nové nariadenie EÚ, ktoré od novembra 2014 zaviedlo povinné systémy kontroly tlaku v pneumatikách pre všetky nové automobily. Okrem toho je pre veľké množstvo vozidiel k dispozícii všeobecné povolenie na prevádzku.

TJ - Rozmery a údaje Farba:
Rozteč: 6/114.3
ET:
30.0
Odporúčaná maloobchodná cena:
210,- EUR s DPH/ks