Alcar

Perfektní

spoluhráči

The AEZ Strike a BMW X5

Jeden je ľahký a dynamický, zatiaľ čo druhý vyžaruje silu a eleganciu. AEZ Strike a BMW X5 - s týmto párom vždy vyhráte.

BMW X5 vyzerá masívne a má skutočnú líderskú kvalitu v kategórii SUV. V porovnaní so svojim predchodcom je nielen o 3,6 cm dlhšie a 6,6 cm širšie, ale má aj obrovskú prednú mriežku.

V ére klimatických zmien si BMW nemôže dovoliť zaostávať, preto nový model spĺňa všetky kritériá v oblasti emisií. Napriek tomu však má silu a vďaka šiestim valcom, dvom dieselovým motorom a jednému benzínovému modelu s výkonom 340 koní má skvelý výkon. Ak jazdíte mimo asfaltových ciest, môžete si objednať aj terénny balíček. So štyrmi nastaviteľnými jazdnými režimami, výškou vozidla, pohonom všetkých kolies a asistentom vodiča sa prispôsobí podmienkam na ceste a vďaka mnohým asistenčným systémom vodiča sa jazda stáva zábavou.

AEZ Strike s ľahkosťou unesie dve tony, ktorými ho BMW X5 zaťaží. Dominantný, masívny dizajn disku dodá tomuto SUV šmrnc. Leštená čelná plocha púta pozornosť a čierne lakovanie dodáva určitú ľahkosť a dynamiku.

Keď vstúpi na scénu táto dvojica, nič ju nezastaví - AEZ Strike a BMW X5.