DEZENT TW – Nový zimný disk pre všetky kompaktné autá.

Sedem prekrútených lúčov. Nový disk značky DEZENT prichádza ako typický zimný disk, ktorý sa perfektne hodí do čľapkanice a snehu. Hviezdicový dizajn dodáva autu dynamický vzhľad. Dizajn novinky DEZENT TW v tvare vrtule kombinuje klasické dizajnové prvky s turbínovým efektom.

Široké možnosti použitia siahajú od modelov kompaktných automobilov, ako sú VW Golf, VW Passat, Ford Focus, Mercedes triedy A až po populárne vozidlá strednej triedy, ako sú napríklad nové BMW radu 3 a 5 a Mercedes triedy E ako aj Audi A6. V 4 a 5 otvorovom prevedení DEZENT ponúka ECE schválenie pre vybrané vozidlá.

So zaťažením do 750 kg a množstvom možných aplikácií nový disk DEZENT pokrýva širokú škálu a zameriava sa na cenovo orientovaných vodičov. Okrem toho DEZENT ponúka dve lakovania - strieborné (TW silver) alebo čierne lakovanie s lešteným límcom (TW dark).

Možnosť použiť originálne stredové krytky a montážne príslušenstvo

DEZENT presne vŕtané disky sú disky, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre dané auto. Pri týchto diskoch nie sú potrebné centrovacie krúžky a vo väčšine prípadov je možné použiť originálne montážne príslušenstvo a stredové krytky s logom výrobcu vozidla.

Najjednoduchšia cesta je vyskúšať si to sám v našom 3D konfigurátore diskov.