NOVINKY JESEŇ/ZIMA 2021/2022

  • Do nasledujúcej sezóny sme pre vás pripravili nové dizajny s viacerými farebnými prevedeniami a po dlhšej dobe prichádzame aj s novinkou DOTZ 4x4
  • Použitie na vozidlách je zväčša možné bez zápisu do OEV vďaka ECE a ABE schváleniam
  • Dostupné už od konca júna 2021/2022 

 

ALCAR zaháji nadchádzajúcu sezónu 2021/2022 s množstvom nových dizajnov. Štyri nové dizajny v desiatich farebných variantoch ponúkne automobilovým nadšencom širokú škálu možností ako skrášliť svoje vozidlo novými diskami. Možnosti použitia noviniek sú od strednej triedy až po luxusné  a offroudové modely vozidiel. Vďaka schváleniam ECE a ABE je možné väčšinu týchto diskov použiť bez potreby dodatočného zápisu do OEV.

     

DEZENT WHEELS

DEZENT KS

Nový dynamicky tvarovaný dvojitý 5-lúčový dizajn

Nový DEZENT KS - Asymetrický dvojitý 5-lúčový dizajn s dynamickým twistom celkovo v troch farebných variáciách. Rozmery od 16" do 17“ sa perfektne hodia k širokej škále modelov, ako sú Kia XCeed, Kia Niro, Kia Sportage, Kia Sorento, Kia E- Soul, Hyundai i20, Hyundai i30, Hyundai Kona, Hyundai Tucson a Hyundai Santa Fe. Vďaka schváleniam ECE, ABE a TÜV je možné tieto disky použiť bez zápisu do OEV. Odolné 3-vrstvové lakovanie zaručuje dokonalé obutie aj na chladné obdobie.                    

     

 

DEZENT TN

Detailne prepracovaný 4-dierový variant disku pre segment malých automobilov

Do nadchádzajúcej sezóny ide DEZENT TN na plný plyn. Od "15 do 17" palcov so 4-dierovým uchytením. Nový DEZENT TN ponúka nielen dizajn, ale predovšetkým technickú rozmanitosť. Dôraz kladie na použitie bez dodatočných zápisov  pre modely automobilov ako napr. Citroën C3 a C4 a modely zo série DS, Peugeot 207, 208, 301, Opel Corsa, ako aj Renault Clio, Dacia Sandero, ale aj taliansky bestseller Fiat 500 s jeho novým elektrickým pohonom. Vďaka lakovaniu SRC zaručuje nemecký výrobca vysoko odolné 3-vrstvové lakovanie, špeciálne vyvinuté pre zimné obdobie.
 

                             

DEZENT TU

Nový 5-lúčový dizajn určený pre kompaktné vozidlá a vozidlá strednej triedy.

Značka DEZENT rozšírila svoje produktové portfólio o nový dizajn TU v dvoch farebných variantoch. Vďaka asymetrickým lúčom DEZENT TU ponúka pozoruhodný dizajn. S ohľadom na schválenia ABE a TUV je model DEZENT TU technicky perfektne zladený so širokou škálou automobilov, ako sú Audi A3 až Audi A6 (vrátane terénnych modelov), Audi Q3 a Audi Q2, BMW 3, VW Golf 8, VW Passat , VW Touran, Seat Ibiza, Seat Leon, Seat Ateca, Seat Tarraco, Škoda Octavia a Škoda Fabia. Je odolný voči zime vďaka lakovaniu SRC. Nemecký výrobca garantuje vysoko odolné 3-vrstvové lakovanie, ktoré je ideálne pre chladné obdobie.

             

DOTZ WHEELS

DOTZ Kalahari 4x4

Ťažký offroad a SUV: nový Dotz Kalahari.
Nový model Kalahari  od značky DOTZ 4x4 je synonymom relaxu a  nekompromisnej radosti z jazdy. Všetci majitelia hardcore off-roadov, ako sú Toyota HILUX, FORD Ranger Raptor, Nissan Navara, Mitsubishi L200, sa môžu perfektne pripraviť na terénne túry zasneženou krajinou. Očarujúci dizajn a štýlovosť s trochou agresivity - to sú nové disky DOTZ Kalahari. Dostupné sú v čiernom matnom prevedení alebo čiernom lakovaní s leštenou čelnou plochou. Dostupné v 5 a 6 dierovom prevedení. S mimoriadne vysokou nosnosťou až 1150 kilogramov na disk je DOTZ Kalahari vhodný predovšetkým pre všetky úžitkové vozidlá. Vysoko odolné disky s odvážnym dizajnom.