Novinky od ALCAR-u

  • AEZ predstavuje dva nové dizajny a štyri farebné varianty
  • DOTZ prichádza s tromi novými dizajnami a šiestimi farebnými variantami
  • DOTZ Suzuka bude dostupná aj v novom lakovaní a 4 nových rozmeroch
  • DEZENT rozširuje farebnú škálu dizajnu TR a taktiež aj možnosti jeho použitia
  • Použitie na vozidlách je zväčša možné bez zápisov do OEV vďaka ECE a ABE schváleniam
  • Dostupné na jar 2021

 

ALCAR začína nový rok 2021 s množstvom novým dizajnov. Päť nových dizajnov a celkovo jedenásť farebných variantov ponúkne automobilovým nadšencom širokú škálu možností ako budúcu jar vylepšiť svoje vozidlo novými diskami. Možnosti použitia noviniek sú od strednej triedy až po luxusné modely vozidiel. Vďaka schváleniam ECE a ABE je možné väčšinu tých diskov použiť bez potreby dodatočných zápis do OEV.

AEZ WHEELS

AEZ Leipzig

Pre prémiový segment vozidiel SUV
Nový AEZ Leipzig v dizajne s lúčmi v tvare Y bol vyvinutý pre veľké vozidlá v segmente SUV. S ECE schváleniami, t. j. bez potreby dodatočných zápisov. Vývoj sa zameral na celú škálu rozmerov od 20 do 22 palcov pre vozidlá SUV prémiového segmentu ako napr. Porsche Cayenne, BMW X5 a X6, Range Rover a Range Rover Sport.

                   

 

AEZ Aruba

Elegantný športový dizajn určený pre strednú triedu.
Nový disk Aruba od značky AEZ je synonymom relaxácie a nekompromisnej radosti z jazdy. Prémiový nemecký výrobca diskov AEZ zaradil do svojho sortimentu disk z ľahkej zliatiny, ktorý je možné použiť bez dodatočných zápisov a je určený najmä pre strednú triedu vozidiel. Dizajnové prvky tomuto disku s  ECE schválením a lúčmi v tvare písmena V dodávajú rozmanitosť a trojrozmernosť.

 

                     

DOTZ WHEELS

DOTZ LagunaSeca

Skvelý výkon.
Vo farebných variantoch matného grafitového lakovania a matného grafitového lakovania s leštenou čelnou plochou bol tento nový dizajn vyvinutý pre strednú a vyššiu strednú triedu vozidiel. Pre modely ako BMW 3, BMW 4, BMW 5 až BMW 8 ako aj Audi A3 až Audi A7 je tento nový dizajn značky DOTZ s ľahkou konštrukciou a vďaka VTA schváleniu optimálnou voľbou pre výmenu diskov na jar 2021.

        

 

DOTZ Spa

Štýlový viaclúč pre kompaktné vozidlá a vozidlá strednej triedy.
Asymetrický desaťlúčový dizajn s dynamickým twistom. Čisté línie, univerzálnosť a štýlovosť s trochu agresivity - to sú nové disky DOTZ Spa. Dostupné sú v matnom čiernom lakovaní alebo v čiernom lakovaní s leštenou čelnou plochou. Rozmery od 7,5 x 17″ do 8  x 19″ sa perfektne hodia pre kompaktné vozidlá a vozidlá strednej triedy rôznych značiek automobilov, ako napr. VW Golf, VW Polo, Mazda 3, Ford Focus, Audi A3 a Seat Leon. Na väčšinu modelov je možné tieto disky použiť bez dodatočných zápisov vďaka schváleniu VTA.

 

        

 

DOTZ Sepang blaze

Turbo dynamika v leštenom titánovom lesku.
Po prvýkrát v histórii DOTZ predstavujeme nielen nový extrovertný dizajn disku v tvare sieťoviny, ale diskom DOTZ Sepang blaze ukazujeme, čo je momentálne možné dosiahnuť na poli technológie lakovania. Prekrížené lúče s vizuálne posunutým vonkajším orámovaním dodávajú športový dizajn a sú perfektnou voľbou pre kompaktné autá, ako napr. VW Golf, Ford Focus, Seat Leon, Audi A3 a Hyundai i30. Sepang blaze dostupný len v rozmere 8 x 19 palcov predstavuje exkluzivitu v rade DOTZ.

 

DOTZ Suzuka blaze

Špeciálne strieborné lakovanie s leštenou čelnou plochou.
Vďaka veľkému úspechu už existujúceho disku tento dizajn teraz expanduje o farebný variant blaze v striebornom lakovaní s leštenou čelnou plochu.

Kombinácia striebornej povrchovej úpravy s vysoko lešteným povrchom sa dosahuje špeciálne vyvinutým lakom, ktorý pomocou ďalších kovových častíc vytvára efekt dvojitého lesku. Ďalej spoločnosť DOTZ rozšírila rodinu diskov Suzuka o ďalšie štyri aplikácie. Pre vodičov modelov automobilov BMW 3 a BMW 4 sú k dispozícii nové ECE aplikácie vrátane možnosti použitia rozdielnych rozmerov na nápravách v rozmeroch 8 x 19, 8,5 x 19, 8 x 20 a 8,5 x 20. DOTZ bude od jari 2021 ponúkať športovo-elegantný dizajn Suzuka v troch farebných variantoch - čiernom, čiernom s leštenou čelnou plochou a striebornom s leštenou čelnou plochou.

DEZENT

TR od DEZENT-u

Nový farebný variant. Nové ECE A VTA rozmery.
Značka DEZENT rozšírila svoje produktové portfólio dizajnu TR o nový farebný variant a ďalší dôležitý rozmer. Vďaka novému variantu čierneho lakovania s leštenou čelnou plochou sa disk DEZENT TR dark hodí takmer ku všetkým bežným farbám áut, pričom poskytuje dynamický kontrast k farbe vozidla. Pridaním rozmeru 7,5 x 18 palcov DEZENT rozšíril možnosti použitia vďaka ECE a VTA certifikátom na vozidlá, ako napr. VW Golf, VW Passat, Seat Leon a Seat Altea, Škoda Oktavia a Škoda Oktavia Scout ako aj Mercedes A- a B-Class.

Na výber sú celkovo tri rôzne farby: strieborná, čierna a čierna s leštenou čelnou plochou.

 

               

ECE znamená bez zápisov.

Disky s ECE certifikátom sú schválené v celej Európe a môžu byť bez váhania použité na dané vozidlo. Navyše sú zvyčajne cenovo oveľa atraktívnejšie, a teda sú lepšou alternatívou k drahým originálnym kolesám.

ALCAR 3D konfigurátor diskov. Digitálna garáž.

Detailné 360° zobrazenie vozidla v ALCAR 3D konfigurátore diskov bolo ešte vylepšené pri najnovších modeloch vozidiel. Výber diskov rozšírený o nové dizajny, vybrané disky je možné ihneď zobraziť vo foto realistickej kvalite na zvolenom vozidle. Používateľ dostane všetky informácie o diskoch, pneumatikách a snímačoch tlaku v pneumatikách. Filter zelený palček "ODPORÚČAME" naznačuje, že výber bol 100 % technicky testovaný a nie sú potrebné žiadne úpravy na vozidle.

Najlepšie je vyskúšať si to ihneď: ALCAR KONFIGURÁTOR DISKOV