Dotzsurvival Rimbrandlogo
DOTZ SURVIVAL Dakar 4x4 wheel Off Road 6,0 X 15 | 7,0 X 15 | 8,0 X 15 | 7,0 X 16 | 7,0 X 17

Dakar

Pre vodičov z ocele: Dotz Dakar

Už viac ako 30 rokov sa „Dakar“ považuje za kráľovnú pretekov: ľudia a technológia sú v tejto vyčerpávajúcej a riskantnej maratónskej udalosti tlačení na hranice, takže piloti musia byť „z ocele“. Tento materiál nie je len metaforou, ale aj materiálom výberu dizajnérskeho disku Dakar z produktovej rady Dotz Survival.

Pretože tento robustný disk 4x4 je v konečnom dôsledku určený skutočným nadšencom v teréne, ktorí natrvalo tlačia svoju výstroj cez štrk, blato, piesok, nečistoty a určite ho neriadia detské rukavice. Ich vysnívaný disk by sa mal dať ľahko čistiť a mal by, samozrejme, tiež vyzerať dobre.

K tomuto dojmu prispieva vynikajúca kvalita spracovania vykonaná vo vlastnom výrobnom závode spoločnosti vo Švajčiarsku. Tam sú všetky povrchy opatrne obrábané, aby sa zvýšila štrukturálna stabilita kolesa a aby sa zabezpečilo nepoškvrnené nanášanie farby. To znamená, že ani nepriaznivé účinky terénu, ani cestná soľ a piesok zimných cestných služieb nedokážu nájsť žiadne slabé stránky. Aby sa to dalo otestovať, Dotz Survival podrobil Dakar náročnej skúške soľným postrekom. Vysoko kvalitný lesklý povrch nielen chráni oceľové disky, ale tiež ich robí lesklými ako klenot - či už Ste pod saharským slnkom, alebo prechádzate cez Berlín, Londýn, Paríž alebo Rím. 

DAKAR
Dakar - Rozmery a údaje Farba:
Rozteč: 5/112.0 5/139.7
ET:
30.0
0.0
Odporúčaná maloobchodná cena:
112,- EUR s DPH/ks