ALCAR je importérom pneumatík
Okrem rozsiahleho portfólia hliníkových a oceľových diskov má ALCAR teraz exkluzívne v ponuke tiež pneumatiky značky FALKEN. 
 
0   Sailun Falken tyres tires ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD ALLOY WHEELS   ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD falken sailun
ADAC TEST PNEUmatík
Pozrite si výsledky testov letných pneumatík
FALKEN
Pneumatiky pre osobné automobily a ľahké nákladné vozidlá
alcar webshop
Detailné Infomácie pre ALCAR partnerov
newsroom
ALCAR novinky
 

PNEUMATIKY FALKEN

PNEUMATIKY PRE OSOBNÉ AUTOMOBILY A ĽAHKÉ NÁKLADNÉ VOZIDLÁ

Značka FALKEN vznikla v roku 1983 v jej rodnom Japonsku. Najskôr bola značka FALKEN založená ako hlavná značka pre vysoko výkonné radiálne pneumatiky. Jej zakladatelia pritom zámerne zvolili názov, ktorý znamená dynamiku, výkon a prirodzenú eleganciu. Teraz, viac ako tri desiatky rokov neskôr, je FALKEN známa, nezávislá značka, ktorá sa zameriava na kvalitu výrobkov a túto nepretržite rozvíja prostredníctvom vývoja a testovania v profesionálnom motošporte. FALKEN patrí medzi najúspešnejších výrobcov pneumatík na svete. Táto vysoko výkonná značka sa teší významnému postaveniu najmä v rámci svojej japonskej materskej korporácie Sumitomo Rubber Industries Ltd., a pre Sumitomo je vlajkovou spoločnosťou na medzinárodnej scéne motošportu. Pneumatiky FALKEN sú vždy tou ideálnou voľbou pre športových, dynamických vodičov aj pre vodičov malých vozidiel a vozidiel strednej triedy. Letné pneumatiky FALKEN vyvinuté pomocou najnovších technológií ponúkajú vynikajúcu ovládateľnosť na suchej vozovke, priľnavosť na mokrej vozovke, excelentnú úroveň valivého odporu a komfortu z jazdy. Vrcholom vývoja je najnovšia pneumatika s označením AZENIS. Názov Azenis je zloženým slovom z Age-éra a Zenit - zenit a symbolizuje vyvrcholenie vývoja pneumatík FALKEN. Divízia spoločnosti FALKEN pre motorové športy celé roky používa toto spojenie pre hladké závodné pneumatiky, ale aj ich ručne rezané verzie na stredne mokrý a mokrý povrch. Názvom AZENIS teraz označili nový prémiový dezén AZENIS FK510 a AZENIS FK510SUV, pretože presne vystihuje jeho nekompromisný, čisto funkčný dizajn a priamu inšpiráciu svetom motorových športov. Ďalšou a nemenej úspešnou novinkou je dezén ZIEX ZE310 ECORUN, ktorý v sebe dáva dohromady inovatívne zmesy, ktoré sú vyvinuté pre lepšiu bezpečnosť a posilnenú istotu pre vodiča.

FALKEN katalóg 2020 na stiahnutie (pdf)
FALKEN brožúra letné pneumatiky 2020 na stiahnutie (pdf)
FALKEN brožúra offroad pneumatiky 2020 na stiahnutie
Sailun Falken tyres tires ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD ALLOY WHEELS