Alcar

TPMS PRE MOTOCYKLE

ALCAR TECH600

Vysoko výkonný nástroj ALCAR TECH600 od spoločnosti BARTEC, svetového lídra vo výrobe diagnostických nástrojov TPMS, teraz ponúka aj kompletný sortiment motocyklov s TPMS. Pomocou tohto nástroja môžete zodpovedajúcim spôsobom naprogramovať nový snímač ALCAR Motorbike alebo, ešte lepšie, vytvoriť klon snímača OE, aby ste sa vyhli postupu opätovného načítania. Samozrejme, stále máte k dispozícii celý rozsah funkcií pre TPMS osobných automobilov. ALCAR TECH600 okrem iného obsahuje farebný displej, WIFI, Bluetooth OBDII pre osobné vozidlá, bezdrôtové nabíjanie a robustný ergonomický kryt. Vďaka vylepšenej navigácii, širokej ponuke jazykov v menu, živým aktualizáciám prostredníctvom WIFI nový nástroj uľahčuje každodennú rutinu v dielni.

 

ALCAR TECH350

ALCAR TECH350 je profesionálny diagnostický a programovací nástroj TPMS od spoločnosti BARTEC, svetového lídra vo výrobe diagnostických nástrojov TPMS. Rozsiahla databáza umožňuje vykonávať práce súvisiace so systémom TPMS na všetkých motocykloch a programovať nový snímač ALCAR Motorbike. Samozrejme, stále máte k dispozícii celý rozsah funkcií pre TPMS osobných automobilov.

 

ALCAR VT57

Okrem dobre známeho modelu VT56 obsahuje teraz nový model VT57 v ponuke spoločnosti ALCAR aj rozsiahlu databázu motocyklov. Neustále aktualizácie Live Sensor a možnosť pripojenia Wi-Fi zabezpečujú, že VT57 má k dispozícii najnovšie pokrytie. Pomocou systému ALCAR VT57 môžete naprogramovať nový senzor ALCAR pre Motocykle.

 

 

Softvér a príslušenstvo

 

Aktualizácie

Pomocou počítačového softvéru TPMSDesktop od spoločnosti BARTEC môžete aktualizovať zariadenie ALCAR TECH600 alebo TECH300. Aktualizácie softvéru zahŕňajú napríklad nové modely vozidiel, postupy opätovného učenia, rozšírené pokrytie OBD a nové programovacie kódy pre naše univerzálne snímače. Okrem toho vám TPMSDesktop umožňuje vytvoriť rozhranie na prenos údajov do vášho systému riadenia zásob!

Pre ALCAR VT56 poskytuje ATEQ softvér webVT PC, takže budete mať vždy aktuálne informácie o VT56.

Licencie

Vypršala licenčná doba vášho nástroja TPMS? Nemusíte sa obávať! V internetových obchodoch ALCAR nájdete možnosť predĺžiť si licenciu pre všetky nástroje ALCAR TPMS. Opýtajte sa svojho miestneho partnera ALCAR na najnovšie ponuky licencií.

Aktualizácie

Pre náš nový nástroj TPMS ALCAR TECH600 ponúkame jedinečný špeciálny upgrade pre všetky servisy, ktorý poskytuje plné pokrytie pre programovanie univerzálnych senzorov od hlavných výrobcov senzorov. Po zadaní kódu aktualizácie môžete okrem už existujúcich snímačov ALCAR (ALCAR Sensor + ALCAR by Schrader) programovať aj univerzálne snímače od spoločností Schrader, HUF/BH-Sens a Aligator.

Príslušenstvo k náradiu

Omylom ste niečo stratili alebo poškodili? Ponúkame potrebný náhradný diel pre váš dielenský nástroj TPMS. Nezáleží na tom, či ide o OBD kábel, Bluetooth OBD alebo nabíjacie zariadenie, máme pre vaše náradie správnu náhradu od spoločnosti BARTEC alebo ATEQ.

Konfigurátor TPMS ALCAR je dokonalou podporou pre vaše podnikanie v oblasti TPMS. Konfigurátor prehľadne a podrobne uvádza všetky informácie týkajúce sa snímačov. Môžete získať ľubovoľné číslo snímača, zobraziť postupy predznačovania súvisiace s vozidlom a vytlačiť ich, nájsť servisné súpravy a náhradné ventily. Štruktúrovaný, prehľadný a vždy aktuálny - konfigurátor TPMS ALCAR.

 

TECH600 video ALCAR: 

Používanie univerzálnych senzorov (HD)

Pri používaní programovateľných univerzálnych snímačov sa dôrazne odporúča klonovať pôvodné snímače vždy, keď je to možné, aby ste sa vyhli procesu opätovného učenia.

OBDII – Na naprogramovanie nových identifikátorov snímačov do elektronickej riadiacej jednotky vozidla je potrebný nástroj TPMS a vhodné diagnostické zariadenie s adaptérom OBD.

Automatické učenie – Niektoré modely sa dokážu samy naučiť snímače, ale tento proces zahŕňa niekoľko jazdných skúšok. Najprv vymeňte snímač na prednej náprave a snímač naskenujte pomocou skenovacieho nástroja kompatibilného so systémom TPMS. Jazdite aspoň 10 minút, kým sa snímač nerozpozná. Potom vymeňte snímač na zadnej náprave a naskenujte tento snímač pomocou skenovacieho nástroja kompatibilného so systémom TPMS. Jazdite aspoň 10 minút, kým sa snímač nezistí.

Potrebujete podrobnejšie informácie alebo nás chcete kontaktovať priamo?

Jednoducho vyplňte kontaktný formulár a odošlite ho. Skontaktujeme sa s vami.

Kontakt