Alcar

TPMS PRE NÁKLADNÉ VOZIDLÁ

ALCAR SENZOR pre nákladné vozidlá
ALCAR SENSOR HD

Od júla 2022 sa TPMS snímače stanú povinnosťou pre úžitkové vozidlá. S novým bezpečnostným predpisom EÚ ECE 2144/2019 (ECER141) musia byť všetky novo homologizované úžitkové vozidlá kategórií N1 až N3, O3 a O4 ako aj M2 a M3 vybavené systémom monitorovania tlaku v pneumatikách. Aby boli všetci predajcovia úžitkových vozidiel plne pripravení, spoločnosť ALCAR urobila opatrenia, aby na jar 2022 uviedla na trh nový a 100% univerzálny TPMS snímač pre úžitkové vozidlá.

Nový ALCAR univerzálny snímač pre úžitkové vozidlá , ktorý je možné naprogramovať pre akýkoľvek model vozidla. Univerzálny snímač pre úžitkové vozidlá, je nielen programovateľný pre všetky motorizácie a montáže, ale vďaka inovatívnemu dizajnu sad dá flexibilne prispôsobiť všetkým rozmerom kolies v rozsahu od 17,5 do 24,5 palcov. Montáž prebieha priamo na koleso pomocou sťahovacieho pásu vyvinutého pre extrémne zaťaženie.

ALCAR SENZOR PRE NÁKLADNÉ VOZIDLÁ         NÁVOD NA MONTÁŽ PRE NÁKLADNÉ VOZIDLÁ
       

ALCAR TECH600

Jeden snímač. Jedna TPMS diagnostika. Extrémne jednoduché.

Pre programovanie snímača ponúka ALCAR upgrade úžitkových vozidiel pre existujúce zariadenia ALCAR TECH600. To umožní naprogramovanie alebo aj vytvorenie klonu existujúceho OE snímača.

Nový ALCAR univerzálny snímač pre nákladné vozidlá je odteraz dostupný v celej Európe.

 

 

Všetky webové stránky ALCAR ponúkajú svojim zákazníkom aktuálnu kompatibilitu snímačov k daným vozidlám a nový TPMS konfigurátor. Všetky informácie sú ľahko dostupné a dôležité poznámky o vozidlách alebo OE snímačoch sú prehľadne zobrazené. Okrem toho zákazníci dostávajú rady  týkajúce sa servisných sád, náhradných ventilov a postupov párovania snímačov do vozidiel ALCAR TPMS configurátor.

 

ALCAR TPMS. V týchto videách Vám ukážeme celý proces montáže nášho nového ALCAR Snímača HD.(Heavy Duty-Úžitkové vozidlá).

Montážne video: 

TECH600 video ALCAR: 

Použitie univerzálnych snímačov pre úžitkové vozidlá (HD)

Pri používaní programovateľných univerzálnych snímačov sa dôrazne odporúča klonovať počiatočné snímače vždy, keď je to možné, aby ste sa vyhli procesu opätovného párovania.

Automatické párovanie jazdením –Jazdite s vozidlom rýchlosťou nad 30 km/h, aby sa snímače znovu spárovali s vozidlom. V závislosti od modelu, počtu náprav a pneumatík môže párovanie trvať dlhšie, kým sa tlaky nezobrazia.

OBDII – Načítajte IDčka snímačov pomocou vhodnej TPMS diagnostiky. Zapnite zapaľovanie do polohy ON (motor vypnutý). Pripojte vhodnú TPMS diagnostiku do OBD portu vozidla a následne preneste IDčka snímačov do riadiacej jednotky vozidla.

Aby ste nahrali a spárovali nové IDčka snímačov do retrofit systému TPMS, dodržujte pokyny a požadovaný postup od výrobcu príslušného systému.

Potrebujete podrobnejšie informácie alebo by ste nás chceli priamo kontaktovať? Stačí vyplniť kontaktný formulár a odoslať ho. My sa Vám určite ozveme.

Kontakt