DEZENT Logo (1)
DEZENT TZ-c graphite alloy wheel side Imagespecial2 DEZENT TZ-c graphite alloy wheel extreme side

TZ-c graphite

DEZENT TZ-c graphite
TZ-c graphite – nový dvojitý 5-lúč so schválením ECE špeciálne pre BMW.

Dvojitý 5-lúč s možným zaťažením až do 810 kg/disk, v troch lakovaniach a úplne bez potreby dodatočných zápisov vďaka ECE schváleniu. To sú kľúčové parametre novej vlajkovej lode značky DEZENT. Novinka DEZENT TZ-c bola špeciálne navrhnutá a skonštruovaná pre vozidlá značky BMW. Vďaka množstvu ECE aplikácií je tento disk z ľahkých zliatin technicky perfektne vhodný pre vozidlá BMW radu 5, 6 a 7. Presne vŕtaný disk - to je kľúčový parameter. Na montáž týchto diskov nie sú potrebné žiadne vymedzovacie krúžky a je možné použiť originálne stredové krytky.

S tromi farebnými variáciami čiernej čelne leštenej, grafitovej matnej a klasickej striebornej farby je disk skutočným umelcom, ktorý sa rýchlo mení. Zarovnanie lúčov je dobre vyvážené a zapustená stredová časť sa ďalej rozširuje do dvojice lúčov. Možnosti použitia pre automobily s 5 dierami a priemerom rozteče 112 sú dostupné v rozmeroch 7,5 x 17 a 8,0 x 18 palcov.

Športová elegancia DEZENT TZ poskytuje automobilom nemeckého prémiového výrobcu extra púťač. Okrem vyššie uvedeného schválenia ECE ponúka nemecký výrobca kvality DEZENT certifikáty ABE pre niekoľko ďalších modelov. Či už ECE alebo ABE, oba ušetria majiteľom automobilov problémy s registráciou. 100% technicky overené. Ľahká inštalácia a perfektná alternatíva k drahším originálnym diskom. Stručne povedané: Nasaďte disky a jazdite!

DEZENT TZ C Gr Detail
DEZENT TZ C Gr
DEZENT TZ C Gr Frontal
DEZENT TZ C Gr Detail
DEZENT TZ C Gr
DEZENT TZ C Gr Frontal
DEZENT TZ C Gr Detail
DEZENT TZ C Gr
DEZENT TZ C Gr Frontal
TZ-C GRAPHITE
TZ-c graphite - Rozmery a údaje Farba:
Rozteč: 5/112.0
ET:
22.0
Odporúčaná maloobchodná cena:
127,- EUR s DPH/ks