Gigantický pár žiari v uliciach!

BMW X5 je od svojho uvedenia na trh v roku 1999 jedným z najžiadanejších modelov áut vo svojej triede, o čom svedčí aj fakt, že X5 je už dlhé roky na čele rebríčka s najkradnutejšími autami. V súčasnej generácii G05 je veľké SUV na trhu od roku 2018. AEZ Leipzig bol špeciálne vyvinutý pre veľké prémiové SUV kalibru X5, ako aj pre ťažké elektrické jazdy. S užitočným zaťažením viac ako 1000 kg a masívnym vzhľadom s prekvapivo jemnými dizajnovými prvkami je AEZ Leipzig perfektnou obuvou pre mohutné autá, ako ukazuje naše najnovšie video. AEZ sa teraz môže pochváliť širokým výberom atraktívnych diskov bez registrácie pre elektrické a hybridné automobily.

Vo svojom momentálne najzaujímavejšom dizajne sa statný X5 ako xDrive45e spolieha na ekonomickú a ekologickú hybridnú technológiu, ktorá, ak sa použije ako posilňovač, môže dodať veľa športovosti vzhľadom na celkový výkon systému 394 koní a 600 Nm.

Príklad na obrázku využíva najväčší rozmer AEZ Leipzig 22 palcov (Rozmer 9,5 x 22 palcov a 10,5 x 22 palcov) ako silne navrhnutý pútač, ktorý poskytuje solídny a dynamický základ pre pôsobivú prítomnosť turbo šesťvalca so štandardom pohon všetkých kolies. Najmä v kombinácii s farebnou variáciou lesklá čierna predná časť ,je výsledkom športová a kompaktná obuv s prekvapivo ľahkým celkovým vzhľadom. Spolu s namontovanými pneumatikami v rozmeroch 275/35/22 na prednej náprave a 315/30/22 na zadnej náprave je kombinácia kolesa a pneumatiky dokonca bez registrácie.

AEZ Leipzig dark, ktorý sa hrá so zmesou športovej kultivovanosti a nenápadnej elegancie, zdôrazňuje dva vedľa seba stojace póly modelu X5 sDrive45e. V každodennom živote je to veľkoryso priestranný spoločník, ktorý poskytuje vynikajúci komfort vďaka štandardnému vzduchovému odpruženiu a mimoriadne tichému pohonu. Po stlačení tlačidla je však vzduchový podvozok pripravený vyviesť túto beštiu na diaľnicu. Inteligentný pohon 2,5-tonového hybridu navyše v prípade potreby vybočí zo svojho plyšového smeru a bude radiť rýchlejšie a tvrdšie, s úžasne hladkou radovou šestkou, ktorá sa roztáča ako turbína na plný plyn, ideálne podporovaná e-boostom. Pred zrýchlením na 100 km/h uplynie športových 5,6 sekundy, pričom maximálna rýchlosť dosahuje pôsobivých 235 km/h.

Hybridná technológia sa  dá použiť aj na úsporu paliva, čo umožňuje minimálne 60 km plne elektrickej jazdy rýchlosťou až 135 km/h, pričom 24-kWh lítium-iónová batéria poháňa 83-kW silný elektrický motor, ktorý bol integrovaný do osemstupňovej prevodovky Steptronic, ovládajúcej všetky štyri kolesá. Ak to necháte na auto a použijete napríklad hybridný režim „Eco Pro“, X5 je prekvapivo úsporná vďaka horlivej rekuperácii či jazde z kopca.

Spolu s AEZ Leipzig dark vytvára X5 xDrive45e celkovo harmonický vzhľad, ktorý je schopný optimálne implementovať a využiť svoje vysoko vyvinuté kvality.

Chceli by ste si vyskúšať AEZ Leipzig na vlastnom aute? Jednoduché. Stačí si pozrieť konfigurátor diskov AEZ. Zadajte podrobnosti o svojom aute a obdivujte všetky zodpovedajúce kolesá. Konfigurátor diskov tiež poskytuje množstvo užitočných a informatívnych odporúčaní.