Alcar

OCEĽOVÉ DISKY

V OE KVALITE

Oceľové disky ALCAR STAHLRAD

Oceľove disky ALCAR STAHLRAD sa vyrábajú v úzkej spolupráci s poprednými svetovými výrobcami oceľových diskov. Skupina ALCAR veľmi úzko spolupracuje s výrobcom originálnych dielov Hayes Lemmerz - Maxion. 

Viac ako 90 percent objemu výroby ALCAR STAHLRAD sa vyrába vo vlastných výrobných závodoch ALCARu - Ambrosetti Ruote SA neďaleko Lugana, vo švajčiarskom kantóne Tessin a vo výrobných závodoch Hayes Lemmerz. Ambrosetti Ruote je súčasťou holdingu ALCAR od roku 1995 a je hlavným výrobným závodom oceľových diskov v skupine ALCAR. Ambrosetti má v súčasnosti ročnú výrobnú kapacitu viac ako 2 milióny diskov. 

V posledných rokoch sa závod špecializoval na pokrytie potrieb trhu náhradných dielov. Vďaka pružným pracovným a výrobným metódam je schopný okamžite reagovať na náhle zmeny dopytu na trhu. 

Značka ALCAR STAHLRAD znamená výrobu oceľových diskov v top kvalite "Made in Switzerland”.

ALCAR STAHLRAD Silver

Systémy monitorovania tlaku v pneumatikách (TPMS) sú systémy integrované do vozidla, ktoré nepretržite monitorujú tlak v pneumatikách. Faktom je, že od 1. novembra 2014 sa nová smernica EÚ o systéme monitorovania tlaku v pneumatikách uplatňuje na všetky novo zaregistrované automobily.

Všetky ALCAR disky sú už pripravené na umiestnenie potrebných bezdrôtových senzorov (priame TPMS) a príslušné informácie sa zaznamenávajú do osvedčení TÜV od začiatku roka 2012.

Riešenie TPMS od spoločnosti ALCAR
- Snímače ALCAR 
- ALCAR programovacie nástroje
- ALCAR prístroje na montáž a servis
- Online pomoc spoločnosti ALCAR
- TPMS konfigurátor v ALCAR webshope
- Vysoko kvalitný zákaznícky servis ALCAR

Predtým, ako sa rozhodnete, poraďte sa s ALCAR-om!

Vyrábame a distribuujeme vysoko kvalitné oceľové disky pre osobné automobily, ľahké úžitkové vozidlá a terénne autá.

Naše oceľové disky spĺňajú všetky požiadavky OE a sú vyvíjané a vyrábané podľa platných európskych noriem. Požiadavky sa líšia v závislosti od oblasti použitia materiálu, kvality a dizajnu.

Výsledkom vývoja sú naše hybridné disky, ktoré kombinujú výhody hliníkového a oceľového disku.