DEZENT Logo (1)
DEZENT RE silver alloy wheel 14 bis 19" DEZENT RE SILBER FRONTAL

RE

Disk pre (skoro) všetky situácie

DEZENT RE – klasický, nekomplikovaný a štýlový

RE, dve písmená, ktoré môžu znamenať iba jednu vec - konkrétne „Really impressive(Skutočne pôsobivé)“. Presne to je toto nové koleso od spoločnosti DEZENT, ktoré nesie túto skratku: Päť silných, dynamických lúčov, ktoré sa ďalej rozširujú smerom k okraju. Okrem toho sa nachádzajú v strednej oblasti, a tak dizajnéri DEZENT-u vytvárajú efekt stability a nadradenosti, ktorý charakterizuje koleso, a to aj pri každodennom používaní.

Klasicky silný strieborný vzhľad modelu DEZENT RE tiež zaisťuje, že koleso má mnoho rôznych použití: funguje na menších autách, ako sú Toyota Aygo alebo Smart, ako aj na väčších vozidlách a zdôrazňuje charakter limuzín, kabrioletov ako aj kompaktných SUVčiek. Od modelov Smart a Toyota Aygo po VW Passat alebo BMW radu 3 Cabrio. Výsledkom je, že RE je k dispozícii pre vozidlá so 4 a 5 otvormi a v rôznych veľkostiach. Najmä pre perfektnú montáž na modely BMW, ako je napríklad séria 5. Vozidlo vyššej strednej triedy z Bavorska vyzerá obzvlášť dobre s diskami DEZENT RE v rozmerme 8 x 17 palcov.

Skutočnosť, že disky od spoločnosti DEZENT sú rovnako robustné, ako vyzerajú, je zrejmá z ich použitie v zime na snehu, blate a štrku sa od toho nijako nelíšia. V chladnom počasí je prakticky nemožné jazdiť lepšie. Takmer každé auto môže byť „dokonale vybavené“ pomocou RE, a tak vyzerá naozaj dobre pred lyžiarskym hotelom, festivalovou halou alebo obchodmi. Vozidlo samozrejme vyzerá ešte pôsobivejšie s kolesom na promenáde alebo pred pivnou záhradou. Disky od DEZENT sú tým správnym sprievodom na každý deň.

Model RE, ktorý bol rovnako ako všetky kolesá DEZENT testovaný a certifikovaný nemeckým skúšobným ústavom TUV, je nadčasový. Preto je stále aktuálny a jeho dizajn je určite „módne stabilný“ - jednoducho „naozaj pôsobivý“.

RE - Rozmery a údaje Farba:
Rozteč: 4/98.0 4/100.0 5/100.0
ET:
32.0
35.0
40.0
32.0
Odporúčaná maloobchodná cena:
115,- EUR s DPH/ks