DEZENT Logo (1)
DEZENT TY graphite alloy wheel DEZENT TY graphite matt alloy wheel five 5 spokes DEZENT TY graphite Alufelge extreme side five 5 spokes

TY graphite

DEZENT TY Graphite
TY – všestranný 5-lúčový disk v matnej grafitovej

DEZENT TY graphite je moderný disk, ktorého výnimočnosť spočíva v detailoch. Je to perfektný doplnok, ktorý vyniká ešte viac vďaka svojej trendovej tmavo šedej. Inžinieri DEZENT vyvinuli nový model TY, pričom nezabúdajú na najlepší možný vzťah medzi pevnosťou a hmotnosťou materiálu, čo zase vedie k nižšej spotrebe paliva a tým aj k nižším emisiám CO2.

Vypuknutý moderný vzhľad a redukcia na holé základy, konvexné a konkávne povrchy sa kombinujú a ponúkajú najmä jednu vec: rôzne možnosti použitia pre automobily so 4 a 5 dierami v rozsahu 15 - 18 palcov. Klasická tmavo šedá elegancia modelu DEZENT TY graphite poskytuje modelom ako VW Golf, VW Passat, Audi A4 Avant alebo Mercedes C-Class extra dynamiku. Okrem toho je ABE k dispozícii pre niekoľko ďalších automobilov, čo šetrí problémy s registráciou. Stručne povedané, je to "plug & drive".

Vďaka svojmu otvorenému tvaru sa nový 5-lúčový dizajn javí ako veľmi presvedčivý a pri udržiavaní čistých diskov ponúka perfektnú alternatívu k drahším originálnym diskom, najmä pre majiteľov kompaktných automobilov.

TY GRAPHITE
TY graphite - Rozmery a údaje Farba:
Rozteč: 4/100.0 5/100.0 5/112.0
ET:
35.0
40.0
45.0
40.0
46.0
Odporúčaná maloobchodná cena:
122,- EUR s DPH/ks