DEZENT Logo (1)
DEZENT TY Alufelge side DEZENT TY Alufelge front five 5 spokes DEZENT TY Alufelge extreme side ABE

TY

DEZENT TY
TY – 5-lúčový všestranný disk

DEZENT TY je klasický, nadčasový disk, ktorého výnimočnosť spočíva v detailoch. Optimalizácia alebo, inými slovami, zníženie hmotnosti diskov vedie k významnému zlepšeniu a pomáha znižovať spotrebu paliva, a tým aj emisie CO2. Všeobecné pravidlo je: Čím menšia je hmotnosť neodpružených komponentov, tým lepšie sú jazdné vlastnosti vozidla. Preto DEZENT vyvinul nový model TY, pričom má na pamäti najlepší možný vzťah medzi pevnosťou a hmotnosťou materiálu. Tomu predchádzalo dôkladné plánovanie a veľa záťažových testov.

Vypuknutý moderný vzhľad a redukcia na holé základy, konvexné a konkávne povrchy sa kombinujú a ponúkajú najmä jednu vec: rôzne možnosti použitia pre automobily so 4 a 5 dierami v rozsahu 15 - 18 palcov. Klasická elegancia modelu DEZENT TY poskytuje modelom ako VW Golf, VW Passat, Audi A4 Avant alebo Mercedes C-Class extra dynamiku. Okrem toho je ABE k dispozícii pre niekoľko ďalších automobilov, čo šetrí problémy s registráciou. Stručne povedané, je to "plug & drive".

Vďaka svojmu otvorenému tvaru sa nový 5-lúčový dizajn javí ako veľmi presvedčivý a pri udržiavaní čistých diskov ponúka perfektnú alternatívu k drahším originálnym diskom, najmä pre majiteľov kompaktných automobilov.

TY - Rozmery a údaje Farba:
Rozteč: 4/100.0 5/100.0 5/112.0
ET:
35.0
40.0
45.0
40.0
46.0
Odporúčaná maloobchodná cena:
119,- EUR s DPH/ks