Alcar

Opora pre

vozidlá SUV

AEZ Panama, silný argument pre väčšiu štýlovosť.

Akonáhle sa oteplí, každý chce "vypadnúť" z domu a vyraziť do ulíc. Prečo nevyraziť štýlovo na diskoch AEZ Panama dark? Jeho matné grafitové lúče s leštenou čelnou plochou sa odrážajú v slnečných lúčoch. Táto farebná kombinácia diskov AEZ Panama dark dodáva vozidlu športovo-elegantný vzhľad.

AEZ Panama nesie názov najdlhšej cesty na svete - Panamerickej diaľnice - slávneho spojenia severu s juhom, ktoré začína na Aljaške a končí v Tierra del Fuego, v krajine ohňa. 48 000 km čistého dobrodružstva, pričom každý kilometer je jedinečný. Dizajn ultra výkonnej AEZ Panamy je rovnako mnohostranný, pretože na prvý pohľad je ťažké povedať, či má viaclúče alebo prekrížené lúče.

Keďže disk je možné zaťažiť až do 1 026 kg, je vhodným partnerom pre prémiové SUV. Či už pre Porsche, Mercedes alebo BMW. Vďaka VTA a ECE homologizácii nie sú potrebné dodatočné zápisy do TP. 5-otvorové prevedenie rovnako ako aj široká škála rozmerov vytvárajú priestor pre širokú aplikáciu vrátane montáže rozdielnych šírok na nápravách.

Perfektný disk pre moderné SUV, za primeranú cenu, v jedinečnom dizajne. AEZ Panama dark prichádza ako kvalitný produkt "vyrobený v Nemecku".

Údaje a fakty: AEZ Panama dark
Rozmery:

7.5x19, 8x19, 8.5x19, 9x19, 9.5x19, 8x20,8.5x20, 9x20

Uchytenie:

5-otvorové

Lakovanie:

leštená čelná plocha/matné grafitové lakovanie

Konštrukcia:

jednodielna

Zaťaženie:

až do 1 026 kg

ECE:

áno

VTA:

áno

TPMS:

100% vhodné na montáž TPMS

Záruka:

3 roky