Disky AEZ Panama high gloss na prémiovom off-road aute Range Rover Discovery

AEZ Panama na Range Rover Discovery

Mestská džungľa alebo terénna akcia...

Pri jazde na Range Rover Discovery sa nemusíte báť vysokých obrubníkov ani nepríjemných výtlkov. Vďaka vysokému podvozku a veľkým kolesám, toto SUV prekoná všetky prekážky bez námahy. Naviac 4,6 m dlhý a 2,07 m široký Discovery má ladné krivky. Zozadu zaujmú dvojdielne svetlá, zatiaľ čo predná strana vyniká vďaka výraznej kapote a plochej mriežke.

Kompaktné rozmery zvonku, flexibilita v interiéri. Nezáleží na tom, či ste šoférom vašej rodiny alebo jazdíte do prírody s batožinou, SUV sa prispôsobí každej príležitosti. Buď sa z neho stane 7-miestne vozidlo, do ktorého si môžete ešte vziať príručnú batožinu alebo pri sklopených zadných sedadlách sa do prémiového terénneho vozidla ľahko zmestí 1794 litrov.

Pohon

SUV dokáže vziať na seba až 3,5 tony, čo si vyžaduje silný pohon. Range Rover je dostupný v troch štvorvalcových dieselových modeloch s výkonom 150, 180 alebo 240 konských síl a v dvoch štvorvalcových benzínových modeloch s výkonom 200 alebo 249 konských síl. S ohľadom na životné prostredie pre jazdu do prírody je Discovery vybavený plug-in hybridným pohonom.

Ideálny spoločník

Kaliber ako SUV potrebuje silnú podporu. Disky AEZ Panama 10x21 ET 42 sú presne také. Ultra silné a v modernom dizajne - bezkonkurenčná kombinácia, ktorá nielenže vyzerá dobre, ale sľubuje aj spoľahlivosť. S možnosťou zaťaženia do 1026 kg a ET od 19 do 64 AEZ Panama ponúka množstvo aplikácii vrátane montáže rozdielnych diskov na nápravách. Čerešničkou na torte je fakt, že AEZ Panama môže byť dodaná s ECE homologizáciou, s ktorou nie je sú nutné dodatočné zápisy pri mnohých modeloch vozidiel.

Čas na nové objavy s AEZ Panama a Range Rover Discovery.