Teaser
17.09.2021 DEZENT
Nosnosť - čo všetko môže disk auta vydržať

Každé auto ich má štyri, ale iba malý počet majiteľov automobilov sa na elektróny podrobnejšie pozrel. Technicky správny termín sú disky a sú súčasťou neodpruženej hmotnosti každého auta. Spolu s diskom, ráfik významne prispieva k stabilite a súčasne chráni a drží pneumatiku naplnenú vzduchom. Výsledkom dizajnu a technológie je perfektný disk pre Vaše auto. Ale kto nesie auto? Pneumatika? Disk? A koľko kilogramov dokáže taký disk udržať?

Prečítať článok
Teaser
01.04.2021 DEZENT
DEZENT Presne vŕtané disky

Presne vŕtané disky sú disky špeciálne vyvinuté pre požadované vozidlo, t.j. Vaše auto. Pri použití týchto diskov sa nevyžadujú žiadne centrovacie krúžky. Vo väčšine prípadov je možné použiť originálne príslušenstvo a krytka s logom od výrobcu vozidla. Technicky overené na 100%. S veľkým dizajnovým výberom diskov. Nemôže to byť jednoduchšie.

Navštívte náš DEZENT 3D KONFIGURÁTOR.

Prečítať článok
DEZENT TW 2 U
24.03.2021 DEZENT
DEZENT TW – Nový zimný disk pre všetky kompaktné autá.

Už to začína byť vážne. Teploty klesajú a na vrcholkoch hôr je už bielo. Ak ste ešte neprezuli na zimné pneumatiky a disky, je najvyšší čas tak urobiť.

Prečítať článok
DEZENT TA Header
24.03.2021 DEZENT
DEZENT TA silver - nové disky pre SUV-čka

A znova sa leto chýli ku koncu a teploty sú čoraz viac jesennejšie. Dostatočný dôvod na prezretie si zimných modelov kolies - príprava nadovšetko!

Prečítať článok