Alcar

DEZENT TA silver

DEZENT TA silver - nové disky pre SUV-čka

A znova sa leto chýli ku koncu a teploty sú čoraz viac jesennejšie. Dostatočný dôvod na prezretie si zimných modelov kolies - príprava nadovšetko!

Sofistikovaný dizajn dvojitých lúčov
Perfektne tvarované, pevné a dynamické: to sú hlavné charakteristiky nových diskov pre SUV DEZENT TA silver. Sofistikovaný dizajn dvojitých lúčov dokonale ladí s moderným vzhľadom vozidiel ako Volvo XC 40 a XC 60, Audi Q2, Audi Q3 a Audi Q5 ako aj BMW X3. Technicky sú nové disky DEZENT TA silver 100 % vhodné pre tieto modely vďaka ECE a VTA schváleniam. Disky sa však perfektne hodia aj pre modely ázijských výrobcov ako Hyundai Tucson, Hyundai Santa Fe alebo Kia Sportage a vďaka širokej škále rozmerov od 6,5 x 16 do 8 x 20 palcov nové hliníkové disky ponúkajú množstvo možných aplikácií.

Perfektné zimné obutie vďaka SR3 lakovaniu
DEZENT sa zaväzuje dodávať najvyššiu kvalitu, a preto používa iba najlepšie materiály. Vďaka SR3 lakovaniu nemecký výrobca diskov garantuje vysoko odolné 3-vrstvové lakovanie určené obzvlášť na zimnú sezónu.

Disky DEZENT, ktoré umožňujú použiť originálne príslušenstvo a stredovú krytku
DEZENT presne vŕtané disky sú disky, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre dané vozidlo. V tomto prípade nie sú potrebné vymedzovacie krúžky a vo väčšine prípadov je možné použiť originálne montážne príslušenstvo a stredovú krytku výrobcu vozidla.

Vyskúšajte DEZENT TA silver na vašom aute v našom online 3D konfigurátore.