DEZENT Presne vŕtané disky

100% technicky overené odporúčania pre vaše vozidlo.

DEZENT má to, čo potrebujete. Technicky zodpovedajúce disky pre Vaše vozidlo. A vhodné sú aj originálne stredové krytky! Ako nato? Ľahko. Jednoducho si vyberte svoje auto s požadovaným diskom v DEZENT 3D KONFIGURÁTORE. Okamžite sa zobrazia všetky technické podrobnosti.

Zelený filter odporúčaní DEZENT zaručuje výber, ktorý je pre väčšinu modelov stopercentne technicky overený a úplne bez nutnosti alternatívneho zápisu rozmerov do TP. OE znamená, že disky nevyžadujú žiadne ďalšie centrovacie krúžky ani upevňovacie príslušenstvo, t.j. sú presne vŕtané. Stačí len nasadiť a ísť!

Všetko, čo si "diskové" srdce žiada. Od malých automobilov až po SUV.

Môžete si vybrať z celkového počtu zhruba 1 340 presne vŕtaných diskov, pričom základom je 28 rôznych dizajnov diskov v mnohých farebných variáciách. Od značiek vozidiel Alfa Romeo, BMW, Ford, Mercedes, Hyundai, Kia, Land Rover, Tesla a Volkswagen Group až po Volvo si môžete zvoliť širokú škálu diskov.

Adaptér pre stredové krytky

DEZENT navyše ponúka ďalšiu funkciu, pomocou ktorej môžete svoje disky ešte viac individualizovať. Adaptér pre stredové krytky Vám umožňuje použiť originálne stredové kryty značiek výrobcov VW, ŠKODA a SEAT aj na disky značky DEZENT.

Originálne stredové krytky výrobcu pasujú perfektne

Prianím mnohých majiteľov automobilov je, aby logo výrobcu bolo viditeľné v strede ich najnovších zliatinových diskov, čo platí aj pre aftermarketové disky. S presne vŕtanými diskami od spoločnosti DEZENT sa už nemusíte zaobísť bez originálnych stredových krytiek!

Jednoducho vyskúšajte: DEZENT 3D KONFIGURÁTOR