DEZENT stalo sa to.

V nových diskoch DEZENT použite originálne krytky

Niekedy pochopíme hodnotu niečoho, až keď to zmizne – napríklad krytky. Niektorí z nás to vidia až na druhý pohľad, ale to, že „niečo“ chýba, je nielen hmatateľné, ale aj veľmi viditeľné. DEZENT neustále uprednostňuje pozornosť mnohých značiek automobilov a ponúka jednoduché a rýchle riešenie montáže originálnych stredových krytiek pomocou adaptéra. Majitelia áut tak profitujú z veľkého výberu dizajnov diskov bez toho, aby museli „vynechať“ konkrétnu značku auta.

DEZENT rozširuje možnosť personalizácie vášho auta o dynamickú a trendovú značku CUPRA. Odteraz je možné disky nemeckého výrobcu DEZENT bez mihnutia oka prispôsobiť modelom ATECA, BORN, FORMENTOR LEON a LEON SP pomocou originálnych krytiek s logom výrobcu vozidla. 

Image2
Značka v centre pozornosti

Pri vývoji nových dizajnov diskov sa kladie veľký dôraz na použitie stredových krytiek. Preto DEZENT poskytuje perfektnú alternatívu k nákladnejším, originálnym diskom a požadované značky možno ľahko integrovať do celkového vzhľadu a pocitu.

Image1

Konfigurátor diskov DEZENT.  Všetko na prvý pohľad. 

Konfigurátor diskov DEZENT 3D je digitálny základ pre každého, kto hľadá ten správny disk. Okrem toho konfigurátor poskytuje všetky potrebné informácie o zodpovedajúcich pneumatikách, stredových krytkách, montážnom vybavení, snímačoch TPMS a zariadeniach proti krádeži – všetko na prvý pohľad.

DEZENT – jednoducho zhoda. Primerane jednoduché.

Vyskúšajte si to teraz na: DEZENT 3D konfigurátore diskov.

Image3 EN