02 NL Image
07.09.2021 DOTZ
NOVINKY JESEŇ/ZIMA 2021/2022

ALCAR zahájil nadchádzajúcu sezónu  2021/2022 s množstvom nových dizajnov

Štyri nové dizajny v desiatich farebných variantoch ponúkne automobilovým nadšencom širokú škálu možností ako skrášliť svoje vozidlo novými diskami.

Prečítať článok
Heroimage
29.04.2021 DOTZ
Naprieč krajinou

Ak chcete zažiť prírodu v rámci outdoorového dobrodružstva, musíte raz za čas nechať asfaltku za sebou. A na to potrebujete správne auto.

Terénne vozidlá sú vďaka väčšej vzdialenosti od zeme a robustnej konštrukcii najlepšími spoločníkmi pre off-road akcie. Za starých čias boli účelové, mali jednoduchý dizajn a nachádzali sa väčšinou na vidieku. Dnes už dobyli mestá a šíria pocit slobody, nezávislosti a dobrodružstva. Existuje celý rad rôznych modelov, ktoré nezabudnú na nápadný, pútavý dizajn, pohodlie a množstvo moderných technických pomôcok. V pestrej palete produktov DOTZ sa už dlho nachádzajú štýlové disky pre terénne vozidlá s vysokou nosnosťou.

Prečítať článok
Novinky DOTZ jar 2021
27.01.2021 DOTZ
DOTZ špeciálna ponuka na predobjednávku noviniek

DOTZ predstavuje nové dizajny pre jarnú sezónu 2021. Teraz je ten správny čas si predobjednať novinky. Ale prečo práve teraz? Jednoducho preto, že budete medzi prvými, ktorí svoje vozidlo vybavia novými prémiovými diskami DOTZ, zatiaľ čo ostatní budú ešte len čakať na svoju zásielku. Staňte sa #firstmover a ako bonus získate DOTZ sadu na čistenie kolies vrátane darčeka v podobe prekvapenia.

Prečítať článok
Umbraco Header
24.03.2021 DOTZ
Novinka DOTZ Suzuka

Suzuka International Racing Course (skrátene Suzuka Circuit) je názov japonského okruhu, ktorý sa nachádza v meste Suzuka, ktoré je od Tokia vzdialené asi 400 km. Trať je dejiskom Veľkej ceny Japonska šampionátu Formule 1. Popri nej hostí napríklad i vytrvalostné preteky motocyklov. Je to miesto, kde sa testujú zručnosti tých najlepších.

DOTZ Suzuka predstavuje sofistikovaný a agresívny dizajn špičkovej kvality, ktorý bol vyvinutý tak, aby zaručene upútal pozornosť - či už ide o plne vytunený voz alebo automobil strednej triedy - s týmito diskami určite zanecháte dojem.

Prečítať článok