Novinky DOTZ jar 2021
26.01.2021 DOTZ
DOTZ špeciálna ponuka na predobjednávku noviniek

DOTZ predstavuje nové dizajny pre jarnú sezónu 2021. Teraz je ten správny čas si predobjednať novinky. Ale prečo práve teraz? Jednoducho preto, že budete medzi prvými, ktorí svoje vozidlo vybavia novými prémiovými diskami DOTZ, zatiaľ čo ostatní budú ešte len čakať na svoju zásielku. Staňte sa #firstmover a ako bonus získate DOTZ sadu na čistenie kolies vrátane darčeka v podobe prekvapenia.

Prečítať článok
Umbraco Header
20.08.2020 DOTZ
Novinka DOTZ Suzuka

Suzuka International Racing Course (skrátene Suzuka Circuit) je názov japonského okruhu, ktorý sa nachádza v meste Suzuka, ktoré je od Tokia vzdialené asi 400 km. Trať je dejiskom Veľkej ceny Japonska šampionátu Formule 1. Popri nej hostí napríklad i vytrvalostné preteky motocyklov. Je to miesto, kde sa testujú zručnosti tých najlepších.

DOTZ Suzuka predstavuje sofistikovaný a agresívny dizajn špičkovej kvality, ktorý bol vyvinutý tak, aby zaručene upútal pozornosť - či už ide o plne vytunený voz alebo automobil strednej triedy - s týmito diskami určite zanecháte dojem.

Prečítať článok
Dotz DD2JZ (8)
19.08.2019 DOTZ

Keď pod kapotou hučí 608 konských síl...

Po oficiálnej svetovej premiére "beštie" na autosalóne 2018 v Essene šum okolo DD2.JZ mierne utíchol kvôli začínajúcej sezóne. Práve na začiatku jarnej sezóny, DOTZ predstavuje poslednú časť videa o extravagantnej vytuningovanej mašine.

Prečítať článok
DOTZ Header
14.08.2019 DOTZ

Nový DOTZ Misano dark

Dovidenia sneh - dosť bolo škrabania okien a odhadzovania snehu; jar je na obzore a prináša so sebou novinku DOTZ.

Prečítať článok