Novinka DOTZ Suzuka

Suzuka International Racing Course (skrátene Suzuka Circuit) je názov japonského okruhu, ktorý sa nachádza v meste Suzuka, ktoré je od Tokia vzdialené asi 400 km. Trať je dejiskom Veľkej ceny Japonska šampionátu Formule 1. Popri nej hostí napríklad i vytrvalostné preteky motocyklov. Je to miesto, kde sa testujú zručnosti tých najlepších.

DOTZ Suzuka predstavuje sofistikovaný a agresívny dizajn špičkovej kvality, ktorý bol vyvinutý tak, aby zaručene upútal pozornosť - či už ide o plne vytunený voz alebo automobil strednej triedy - s týmito diskami určite zanecháte dojem. Disky DOTZ Suzuka sú príkladom športovo-elegantného a pútavého dizajnu lúčov v tvare písmena Y. Kombinácia komprimovanej a hlbokej stredovej oblasti vyznačujúca sa jemnými lúčmi s ostrými hranami sa môže pochváliť maximálnym dizajnovým výkonom.

Teaser

Dostupné sú v rozmeroch od 18 do 20 palcov so schválením pre vozidlá Audi A3 až Audi A7, vrátane modelov S a RS; BMW radu 3 až 6, vrátane M modelov; ako pre Mercedes E-Class až S-Class a mnoho ďalších. DOTZ Suzuka spĺňa všetky požiadavky na použitie bez potreby dodatočných zápisov v dvoch povrchových úpravách. Príkladný dizajn zaručuje športovo-elegantný vzhľad a zdôrazňuje výkon obľúbených mašín.

Umbraco 2

Či už v lesklom čiernom alebo čierno-leštenom prevedení ponúkajú disky DOTZ Suzuka s ET od 25 do 48 mm v piatich rozmeroch mnohé možnosti použitia. Pre všetkých milovníkov BMW je tiež možnosť namontovať na každú nápravu iný rozmer. Rozmer 10 x 20 palcov je vďaka svojej konkávnej konštrukcii obzvlášť pútavým kúskom.

Umbraco 3

Hľadáte niečo výnimočné? Viac nemusíte...DOTZ Suzuka!