Novinky DOTZ jar 2021

DOTZ

PREDPREDAJOVÁ

PONUKA

DOTZ špeciálna ponuka na predobjednávku noviniek

Vyberte si svoj obľúbený dizajn z noviniek DOTZ pre jar 2021 a získajte súpravu na čistenie kolies vrátane tašky DOTZ Friends & Fans.

#Nové dizajny 2021

DOTZ predstavuje nové dizajny pre jarnú sezónu 2021. Teraz je ten správny čas si predobjednať novinky. Ale prečo práve teraz? Jednoducho preto, že budete medzi prvými, ktorí svoje vozidlo vybavia novými prémiovými diskami DOTZ, zatiaľ čo ostatní budú ešte len čakať na svoju zásielku. Staňte sa #firstmover a ako bonus získate DOTZ sadu na čistenie kolies vrátane darčeka v podobe prekvapenia:

  • 1 Licargo kefka na disky
  • 1 Aenso Isern čistič na disky
  • 2 DOTZ handričky z mikro vlákna 
  • 1 DOTZ taška Friends & Fan, v ktorej nájdete darček v podobe prekvapenia

Ako si zabezpečiť DOTZ predpredajovú ponuku? 

Objednajte si vaše nové disky DOTZ medzi 1. až 14. februárom 2021 a pošlite potvrdenie vašej objednávky na e-mail: contact@dotz-wheels.com.

Takto si zabezpečíte vašu DOTZ sadu na čistenie kolies vrátane darčeka v podobe prekvapenia. Vaše disky budú doručené okamžite po ich naskladnení.

Buďte rýchli, pretože iba prvých 50 žiadostí získa tašku. Odpočítavanie sa začalo. Objednajte si želané disky teraz u špecializovaného predajcu vo vašom okolí a buďte medzi prvými šťastlivcami, ktorí budú vlastniť dizajny DOTZ 2021.

Predpredajová Ponuka Článok

Nové DOTZ dizajny pre rok 2021

Prezrite si úplne nové disky a vyberte si vášho favorita zo šiestich nových dizajnov. Bude to športový dizajn DOTZ Spa s lúčmi v tvare V alebo uprednostníte agresívnejší dizajn DOTZ LagunaSeca? ALEBO našu špecialitku - úplne nový dynamický dizajn DOTZ Sepang blaze v tvare sieťoviny? Výber je na vás: DOTZ novinky 2021

DOTZ tipy na starostlivosť o disky:

 Aenso – Prémiová starostlivosť o auto

Aenso Isern je koncentrovaný čistič na kolesá, ktorý zafarbí usadeniny na fialovo. Bezpečne a účinne odstraňuje prach a nečistoty z diskov, brzdových strmeňov a iných povrchov bez toho, aby aby poškodil vosky, polymérové alebo keramické nátery alebo tmely. Povrch zanecháva čistý a bez šmúh. Je bezpečný pre chrómované, leštené aj oceľové disky.

Návod na použitie – Nastriekajte na povrch a nechajte pôsobiť. Ak je to potrebné, použite jemnú kefku. Opláchnite vysokotlakovým čističom. Hotovo.

Licargo starostlivosť o auto

Licargo kefka na kolesá z mikro vlákna (extra tenká)  – pre bezpečné a efektívne čistenie kolies.

Čistenie ťažko dostupných priestorov disku si často vyžaduje veľa úsilia. Pravdepodobne tiež viete, že sa tu usádzajú odolné nečistoty, ktoré sa ťažko odstraňujú. S kefkou Licargo z mikro vlákna je tomu koniec. Rukoväť je vyrobená z obzvlášť príjemného penového materiálu, ktorý zabraňuje kĺzaniu v mokrých podmienkach. Táto kefka je vhodná pre hliníkové, oceľové, chrómované a aj lakované disky od všetkých známych výrobcov.