ALCAR nové dizajny diskov 2023

Spoločnosť ALCAR začína nový rok so štyrmi úplne novými hliníkovými diskami značiek AEZ a DOTZ až v deviatich farebných variantoch, ktoré milovníkom automobilov ponúkajú ešte väčší výber a možnosť vylepšiť svoje vozidlo dokonalým dizajnom. Už od jari 2023.

Či už ide o kompaktnú alebo strednú triedu, SUV alebo po prvýkrát o športové elektromobily, ako aj o modely francúzskych a ázijských automobilových značiek: možnosti použitia nových dizajnov sú veľmi rozmanité a vďaka montáži ECE sú mnohé kombinácie vozidiel bez registrácie.

AEZ Alaska

Nový model AEZ Alaska je prispôsobený pre športové elektrické vozidlá Porsche Taycan a Audi e-tron GT. Vo variantoch lesklá čierna a lesklá čierna predná leštená sa tento rovno rezaný hliníkový disk vo viaclúčovom dizajne postará o individuálny nádych v priestore pre kolesá.

V rozmeroch od 9x20 do 11,5x21 palcov ponúka AEZ Alaska presné prispôsobenie a ECE bez nutnosti registrácie. Boduje nielen na prvý pohľad mohutným vzhľadom, ale aj dodatočnou optimalizáciou hmotnosti.

Alaska Black

AEZ Montreal

V prípade modelu Montreal spoločnosť AEZ predstavuje dvojlúčový dizajn, ktorý pôsobí elegantne a športovo v lesklom čiernom vyhotovení aj v lesklom čiernom prednom leštenom prevedení. Kompaktná stredová časť s 5-otvorovým osadením púta všetku pozornosť v kombinácii s harmonickými dizajnovými prvkami. Rozostupy sú v rozsahu od 35 do 55.

Vysoké zaťaženie, ako aj rozmery od 18 do 20 palcov umožňujú modernizáciu dizajnu pre mnohé značky automobilov, po prvýkrát aj pre ázijské a francúzske modely automobilov, ako sú Toyota RAV4, Kia Sorento alebo Renault Megane E-Tech. Vďaka schváleniam ABE alebo ECE zostávajú mnohé aplikácie bez registrácie.

Montreal Dark

DOTZ LongBeach

LongBeach je prvý disk pre vozidlá SUV od prémiového výrobcu DOTZ a dodáva sa vo farebných variantoch čierna a tmavá. Úplne nový dizajn v tvare písmena Y oslňuje jemne vyladeným vzhľadom a je dokonalým spoločníkom pre všetkých zástupcov strednej až veľmi veľkej triedy SUV od Audi až po Volvo.

V rozmeroch 9x20 až 10,5x22 palcov a pri vysokom zaťažení až do 1054 kg je DOTZ LongBeach dokonalým a jednoduchým riešením Plug&Play pre mnohé modely, ktorý určite zaujme. Pre viaceré modely automobilov sú k dispozícii schválenia ABE alebo ECE.

Longbeach Dark

DOTZ Fuji

Extravagantný dizajn krížových lúčov DOTZ Fuji presvedčí konštrukciou so zníženou hmotnosťou. Športový hliníkový disk sa dodáva s mnohými detailmi v rozmeroch od 7,5 x 18 do 9 x 20 palcov. Jeho vzhľad sa hodí k viacerým modelom automobilov kompaktnej a strednej triedy, ako sú BMW radu 5, Cupra Born, Mercedes triedy C, Seat Ateca, Škoda Octavia, VW Golf a mnohé ďalšie.

Lesklá zlatá povrchová úprava vyzerá na tomto športovom dizajne obzvlášť dobre a dodáva modelom BMW a VW ešte väčší charakter. Okrem toho je DOTZ Fuji k dispozícii aj v grafitovom vyhotovení, ako aj vo farebnej variácii čierna predná leštená. A vďaka novej montáži so 4 otvormi v 18 palcoch sa dokonale hodí aj pre vozidlá skupiny Stellantis.

Fuji Gold

3D konfigurátor diskov ALCAR - vaša digitálna šatňa.

Pozornosť venovaná detailom v 360° pohľade na vozidlo v konfigurátore 3D diskov ALCAR sa pre najnovšie modely vozidiel ešte viac zlepšila. Komplexný výber diskov je vždy aktuálny a možno si ho okamžite prezrieť na požadovanom vozidle vo fotorealistickej kvalite. Môžete tak získať všetky špecifikácie o diskoch, pneumatikách a snímačoch systému monitorovania tlaku v pneumatikách. Zelený filter DOPORUČENÉ znamená, že vybraný výber je 100 % technicky overený a nevyžaduje žiadne dodatočné úpravy karosérie.

Ako teda vyzerajú AEZ Alaska, AEZ Montreal, DOTZ LongBeach a DOTZ Fuji v kombinácii s vaším vlastným vozidlom? Nový vzhľad môžete obdivovať v niekoľkých krokoch v našom ALCAR 3D KONFIGURÁTOR. Vyskúšajte si to teraz!