Nový AEZ Kaiman

Precíznosť v každom detaile

Značka AEZ prezentuje nový dizajn: ostré hrany a čisté línie - to je AEZ Kaiman. Disky sú k dispozícii v rozmeroch od 17 do 20 palcov a majú množstvo ECE schválení najmä pre vozidlá strednej triedy ako BMW radu 3, 4 či 5, Audi A4, A6, Škoda Superb, VW Passat, Opel Insignia a mnoho ďalších. Pre ostatné značky sú k dispozícii TÜV certifikáty.

Možnosť použiť originálne stredové kryty a montážne príslušenstvo

Nielenže sú disky AEZ Kaiman hmotnostne optimalizované, obzvlášť pre modely Audi a BMW, ale taktiež umožňujú použitie originálneho montážneho príslušenstva a stredových krytiek náboja s logom výrobcu vozidla. Pre BMW modely radu 3 a 5 je okrem toho možnosť použiť rozdielne rozmery na nápravách vozidla.

Umbraco 3

ET od 30 do 46 v kombinácii s nosnosťou až do 750 kg (9 x 20″) tvoria základ pre širokú škálu aplikácií. V titánovom lesku má tento disk z ľahkej zliatiny športový vzhľad, zatiaľ čo leštená čelná plocha a matné grafitové lakovanie mu dodávajú jemný a športovo-elegantný dojem.

Bez potreby dodatočných zápisov, „Made in Germany“ a dokonalá zhoda pre moderné vozidlá prémiového segmentu. Nielen za konkurencieschopné ceny, ale aj 100% technicky schválené.